Що означає для мене бути успішною людиною

27.09.2022

Що означає для мене бути успішною людиною

Перш за все, успіх для кожної людини визначається по-різному. Для когось – це щаслива сім’я, комусь важливо будувати кар’єру, хтось здобуває нові знання і саморозвивається, ще для когось успіх – це гроші. Але на мою думку, успіх – це знайти себе у цьому світі, що часто зробити нелегко. Існує багато способів самовираження, різноманітні заняття, низка нових професій. Також поповнюються і джерела інформації у відкритому доступі. Я вважаю, що хотіти вчитися все життя – це і є успіх. Зазвичай у людей навчання асоціюється з університетами, коледжами, інститутами тощо. Мало хто розуміє, що бути освіченим можна й без червоного диплома, який навіть може й не знадобитися. «Вік живи – вік учись», – неспроста так кажуть. Людина вчиться все життя та пристосовується до нової роботи, колективу, людей, місця проживання тощо. Наприклад, іноземні мови вчать усе життя, щоб кудись переїхати або мати змогу вільно спілкуватися з різними людьми. А читаючи книги, ми вчимося на чужих помилках.

Моє розуміння успіху – це здійснені мрії. Коли чимось мариш і відчуваєш себе живою. Бути успішним – мати змогу все кинути і полетіти на іншу частину планети або в цей же момент звільнитися з ненависної роботи. Живи тут і зараз, не відкладай. Життя – коротке, тому не гай часу. Головне пам’ятати, що все здійсненне, якщо дійсно хочеш.

На мою думку, успіх – це знання, які ти вмієш застосувати. Важливо не лише їх здобути теоретично, а й могти їх використати практично. Не завжди все так просто, як пишуть в Інтернеті. Коли падаєш – треба знову вставати, бо так і не навчишся ходити. Так і в житті: після першої спроби знадобиться ще десять, щоб чомусь навчитися. Наполегливість – важливий крок до успіху.

Багато людей вважає, що бути відомим і бути успішним – це одне й те ж. Слава не завжди приносить успіх, а от успіх може принести славу. Сплутуючи ці поняття, людина заганяє себе в рамки і шукає те, що їй не потрібно.

У кожного своє бачення успіху. “Правильного” не існує. Успіх або є, або його немає.

Отже, успіх – це не гроші, а вміння їх заробити; не створення сім’ї, а її розвиток і щастя; не робота, а задоволення від неї.

 

Олександра ПІНЧУК, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 21

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *