Що означає для мене бути успішною людиною?

06.08.2022

Що означає для мене бути успішною людиною?

Частенько дорослі намагаються втлумачити нам до голови поняття: «успішність», «успішна людина». Мов би, вчися гарно, встигай ходити на безліч гуртків, побудуй кар’єру й будеш успішним. Знайомо, чи не так? Проте, невже так воно й є? Саме про це я й хочу з вами поділитися, про те, що для мене означає бути успішною людиною.

Успішна людина або просто успішність – поняття обширне. Це означає, що воно може бути різним. Тобто одна людина може здатися іншій ідеалом і прикладом, а для другої особистості вона не буде відрізнятись від інших.

На жаль, про це поняття у людей склалися певні стереотипи. Й ці стереотипи зв’язані з тим, що успішність у багатьох випадках – це тільки кар’єра або популярність. При цьому загалом усі  стереотипи зводяться до одного, а саме до кількості грошей, що людина отримує. Розберемо наочний приклад. Якщо, хтось з нас спитає у людини: «Хто з цих двох людей на твою думку успішний?» й додасть, що перша людина графічний дизайнер, а інша бізнесмен, який має мережу автосалонів по всій країні. Й з великою вірогідністю відповідь буде, що бізнесмен успішна людина, а дизайнер ні. А якщо запитати чому людина так вважає вона скаже: «Ну як це, бізнесмен набагато більше заробляє». Про те, якщо подумати, то і дизайнер, і бізнесмен досягли своєї мети, реалізували себе і обидва займаються своєю улюбленою справою й різниця між ними тільки в заробітку.

Для мене ж успішною людиною буде людина, яка перш за все радіє від життя, яка змогла реалізувати себе у чомусь і дні якої проходять для неї з задоволенням, а не аби тільки «вижити». Людей, які живуть за рахунок батьків, які постійно у «пошуку», для мене називати успішними просто смішно.

Підсумовуючи написане, зазначу: не женіться за успішністю, колись, якщо ви намагаєтесь щось робити, вона обов’язково почне «ходити за вами хвостиком». Не жертвуйте тим, що любите, не треба йти по «головам» людей й не треба ставати через неї беземоційною машиною, адже воно того зовсім не варте.

 

Анатолій ФЕДЮН, випускник Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 10

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *