Що означає для мене бути успішною людиною?

20.09.2021

Що означає для мене бути успішною людиною?

Стати успішною мріє кожна людина, навіть та, яка усіма силами заперечує це бажання. Чому це так? Тому що успішні люди привертають увагу, вони користуються загальною повагою, добре заробляють, живуть яскравим та насиченим життям і ні в чому собі не відмовляють.

Зараз успішною вважається людина, яка є популярною, багато мандрує, має гроші, шанувальників, можливості, купу друзів. Більшість підлітків саме про таку успішність.  Для мене перш за все, успіх – це щоденна праця над собою, самовдосконалення, віра в себе і свої можливості та любов до того чим займаєшся. Тобто поняття успіху змінюється в залежності від соціальних умов.

На мою думку, є ще одна дуже важлива складова успіху: людина має бути задоволена своїм життям. Якщо цього не відбувається, то,  незважаючи на всі свої досягнення, вона може не відчувати задоволення і хотіти чогось більшого.

Успішність людини може виміряти лише сама людина. Те, наскільки вона задоволена своїм життям, і є її успіх.

Щоб досягти успіху, не варто боятися мріяти і важливо залишатися оптимістом. Мрії допомагають формувати кінцеві цілі, а відсутність таких унеможливлює досягнення успіху.

Анастасія ГОРКАВЧУК, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 45

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *