Що ховається за ширмою успішних людей?

12.05.2021

Що ховається за ширмою успішних людей?

Слава, успіх, багатство, червона доріжка, камери, інтерв’ю, гроші, можливості – усе це перші асоціації коли ми бачимо життя успішних людей. Але чи знаємо ми, що ховається за їх спинами?

Усі люди, які зараз набули популярності, подолали багато перешкод. Ганьба, численні поразки, неприйняття від оточення – усе це було на їхньому шляху.

Стів Джобс

Перше, про що ми згадуємо, коли чуємо це ім’я – те, що він засновник всесвітньо відомої компанії Apple. Але багато хто не знає про його важкий шлях. Мати народила хлопця у 17 років – тому віддала його у прийомну сім’ю. Єдине побажання було – щоб її син отримав освіту. Прийомні батьки не були заможні, але забезпечували хлопчика. Після закінчення середньої школи поступив у Reed College, але через 6 місяців покинув навчання, тому що вважав, що це марна трата часу та коштів. Ходив на курси з каліграфії і здавав пляшки. Потім поїхав зі своїм другом на рік у Індію, і в той час почав вживати наркотики.

Після повернення у США, разом зі своїм другом заснували, на даний момент уже всесвітньо відому компанію Apple.

Він ніколи не перебував на посаді керуючого. У 1985 році його звільнили із власної ж компанії. Здавалося б, жахлива ситуація, проте він не опустив руки. Стів створив свою компанію NeXT, а потім став одним із засновників студії Pixar .  Згодом він повернувся у Apple, і компанія почала стрімко розвиватися.

У 2004 році у нього діагностували рак. Але після цього він прожив ще 7 років. Його смерть стала сумною звісткою для усього світу.

Під час життя він провів багато різних промов і презентацій. Він добився успіху, незважаючи на усі скрутні становища, у яких був. Перед смертю, він сказав надзвичайно важливі слова, які має почути кожен: сказав, що ніякі гроші світу не заберуть його хворобу, ніщо не придасть йому здоров’я, ніщо не врятує його від смерті. Джобс сказав, що чим старшими ми стаємо , ми починаємо розуміти, що неважливо який годинник у нас: за 30 чи 300$ – він все-одно показує однаковий час. Неважливо чи гаманець куплений за 30$ чи за 300$ – у обох вміщується однакова сума грошей. Неважливо чи машина, на якій ми їздимо, коштує 30 000$ чи 150 000$ – шлях меншим від цього не стане. Він говорив, що сенс життя не у матеріальному, не у кількості грошей на вашій банківській картці. Важливо просто жити: робити безглузді речі, проводити час з друзями і сім’єю та насолоджуватися моментами, поки є така можливість.

Стів Джобс слугує прикладом наполегливості. Впродовж свого шляху він міг багато разів опустити руки, проте він цього не зробив. А результат ми спостерігаємо кожного дня. Адже всі у дитинстві дивилися мультфільми студії Pixar , а більшість людей мають або телефони, або годинники, або ноутбуки/ комп’ютери, або планшети бренду Apple.

У кожної успішної людини, за спиною прокладений важкий шлях, який привів її до того, що вона має зараз. Тому, якщо у тебе є якісь труднощі – не здавайся. Продовжуй працювати, мріяти, робити те, до чого лежить душа. Адже, як казав Конфуцій :  “Неважливо , як повільно ти просуваєшся, головне, що ти не зупиняєшся... ”

Христина НИЖНИК, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 102

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *