Що б я змінив на краще у своєму населеному пункті?

19.09.2023

Мабуть, всі стикалися з тим, що у вам щось не подобалося у своєму місті чи селі. Сьогодні я розповім те, що на мою думку потрібно змінити в моєму місті.

Я живу в місті Дубно. Це невелике місто, тут живе близько 40-45 тисяч людей. Тому, тут немає деяких речей які є в великих містах або це не так розвинуто.

Перше, про що я буду розмірковувати, це про велодоріжки та велоінфраструктуру. Я люблю кататися на велосипеді, тому мені це знайомо. По-перше, потрібно збільшити кількість велодоріжок. По-друге, можна побудувати спеціальні траси, скейт-парки.

Друге — це збільшення кількості місць для культурного відпочинку. Вже почалося літо, і багатьом дітям та підліткам хочеться вийти кудись із друзями та відпочити. Парки, центри відпочинку, місця для купання — цього не вистачає у місті. Дітям потрібно пізнавати світ, відпочиваючи на вулиці, досліджувати нові місця.

Третє — це збільшення кількості закладів вищої освіти. Після школи багато хто думає, куди він буде поступати. Але не у всіх є можливість проживати та навчатися в іншому місті, тому відкриття в нашому місті університету дасть учням кращі можливості для здобуття освіти.

Четверте — це відкриття нових магазинів. Є багато товарів, які потрібні людям, і дуже часто, щоб їх купити, потрібно їхати у сусідні міста або замовляти через інтернет.

П’яте — це ремонт та модернізація лікарень. Я думаю, що у нашому місті інколи стаються нещасні випадки з постраждалими. Бувають такі випадки, коли час іде на години, а то й хвилини, і при недостатньому облаштуванні лікарень або нестачі певних ліків людина може загинути.

Шосте — це відновлення виробництв. Колись у нашому місті було дуже багато різних фабрик та заводів, які давали робочі місця людям, але з часів розпаду СРСР вони пустують, у більшості було розкрадене обладнання. Крок по відбудові виробництва дасть невеликий поштовх економіці, а саме головне — людям буде робота і кількість населення збільшуватиметься» або ж «відбуватиметься приріст населення.

У підсумку ці шість пунктів змінять наше життя та життя міста на краще.

 

Андрій МАКАРЕНКО, випускник Школи універсального журналіста

переглядів: 5

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *