Серпень, як час для розваг

17.09.2021

Серпень, як час для розваг

Зазвичай, коли люди чують слово ‘’серпень‘’, у них виникає асоціація з останніми теплими та безтурботними літніми днями. Тобто з кінцем літа. Та чи дійсно можна вважати, що цей місяць пролетить дуже швидко, а ви навіть оком не встигнете кліпнути? Однозначної відповіді на це питання не має, але є декілька нескладних у виконанні справ, які можуть трохи сповільнити плин часу.

  1. Створення нових речей

Спробуйте кожного  дня відкривати для себе щось новеньке. Можливо, далеко всередині вас, прихований потенціал майстерного кухаря, художника чи письменника, а ви просто ще не спробували себе в цій галузі.

Приміром, влаштуйте собі день фарб. Англійською це звучатиме – ‘’A tie-dye day‘’. Інколи буває так, що десь далеко в шафі може припадати пилом якась стара футболка чи пара штанів. У дійсності, з будь-якого різновиду одягу й куплених у магазині барвників, ви зможете перетворити нудне вбрання на незвичне та цікаве. А ось, як саме, його зробити, можна дізнатися за ось цим посиланням: http://sykhiv.media/ideja-na-vykhidni-taj-daj-vlasnoruch/

Гарною ідеєю також послугує відеоблог. Якщо ваші руки ще не дійшли до створення власного каналу на Youtube, то у вас завжди є прекрасна можливість це змінити. Чудовою темою для першого відео стане розповідь про те, як ви провели перші два місяці літа, адже за цей період часу у вас, певно, з’явилося безліч цікавеньких історій.

А ще є такий варіант, як написання власного твору. Це може бути, як маленьким оповіданням, так і твором-розповіддю з власних спостережень. А якщо ви втягнетеся в цю справу та полюбите її всім серцем, то можна спробувати просувати власну творчість на всіляких конкурсах письменників.

  1. Розважте себе

Влаштуйте вечір домашнього спа. Особисті спа-процедури – відмінний спосіб освіжитися перед початком навчального року. Прийміть гарячу ванну з розслаблюючою музикою й бомбочками для ванни. Якщо ви бажаєте, нанесіть скраб для тіла. Насолоджуйтеся приємною атмосферою й дозвольте собі уникнути складних тем для роздумів.

Сходіть у кафе та замовте щось смачненьке. Смачна їжа може стати ідеальним рішенням проблеми літньої нудьги.

Пройдіться магазинами у пошуках нового одягу. Іноді новий рік вимагає нового тебе, й один із кращих варіантів зробити це – купити свіжий шкільний одяг. Якщо у вас є трохи грошей, відправляйтеся в торговий центр і спробуйте приміряти останні моделі.

  1. Проводьте більше часу з друзями

Влаштуйте вечірку. Вечірка з нагоди закінчення літа може стильно розпочати навчальний рік. Запросіть від п’яти до десяти друзів, візьміть якусь легку їжу, наприклад, піцу, і нехай веселощі продовжуються.

Рушайте разом у невелику подорож. Вибратися з дому – відмінний спосіб позбутися від знервованості наприкінці літа. Візьміть своїх друзів і рушайте в невелику подорож у сусіднє місто, у музей або, навіть, просто в кінотеатр. Місце не так важливе, як проведення якісного часу з друзями.

Спробуйте влаштувати ночівлю. Для близьких друзів ночівля – це простий спосіб зібратися разом і повеселитися перед початком нового семестру. У той час, як вечірки зазвичай мають привід свого святкування, ночівлі можуть бути організовані й просто так.

Ось і мій список справ підійшов до кінця. Бажаю вам успішно провести останній 31 день літа!

Людмила БЛАГОДУШКО, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 39

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *