Серіал, який підірвав усі соціальні мережі

17.03.2023

Серіал, який підірвав усі соціальні мережі

Легенда кіноіндустрії Тім Бертон укотре довів, що його серіали ще здатні підкорити наші серця! Його новий серіал “Венздей” швидко увірвався в усі тренди, але чи довго він протримається на перших сходинках чарту? Я вважаю цей серіал неймовірно цікавим і з нетерпінням чекаю його продовження. Можливо хтось ще не дивився “Венздей”, тоді я розповім про що ж він.

Венздей, головна героїня серіалу – це дочка Мортіши та Гомеза Адамсів. Вона вчиться в звичайній школі за своїм братом Пагзлі, якого постійно ображають. У Венздей починаються видіння і вона дізнається головних нападників Пагзлі. Одного разу щоб помститися кривдникам свого брата, Венздей запустила у басейн хлопців піранїї. Через це її відправили у школу для дивних дітей, де навчаються вампіри, перевертні, нащадки Медузи Горгони та русалки.

Венздей хоче втікти зі школи, але під час однієї з втеч трапляється дещо цікаве. Її хоче вбити один з учнів, він дає Венздей малюнок його матері. Мати сказала, що дівчинка на малюнку принесе біду, на малюнку була зображена Венздей. Але цього хлопця вбиває монстр. Дівчина розуміє, що буде цікаво, тому вже не хоче покидати “Невермор”.

Цей серіал змусить вас подумати над загадками, посміятися, ви будете переживати за персонажей та боятися дивитися на екран під час деяких моментів.  До речі, цікавий факт: якщо ви вирішили дивитися “Венздей” в оригіналі, тоді ви зустрінете багато цікавих та надрозумних слів і конструкцій, які скаже головна героїня. Справа в тому, що її справді зробили дуже розумною  дівчиною, але зазвичай американці не використовують такі слова. А інший цікавий факт полягає в тому, що Вензедей майже не кліпає! Вона кліпає тільки коли хвилюється або відчуває якісь дуже сильні емоції.

Цей серіал наповнений цікавими, загадковими подіями та персонажами, тому я сподіваюся, що у другому сезоні нам розкажуть про їхнє життя. Вам ще не закортілося подивитися “Венздей”? Звісно, цей серіал далекий він справжньої історії сім’ї Адамсів. Але чи справді це важливо, якщо перегляд серіалу відволікає вас від проблем, якщо ви відпочиваєте?

 

Соф’я ЖОЛУДЄВА, випускниця Школи універсального журналіста

переглядів: 14

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *