Рожеві окуляри – модно чи ні?

25.05.2023

Можливо, рожевий – трендовий колір і має популярність серед молоді, та навряд чи всі залишаються в такому ж захваті, коли він раптово зникає.

У кожного з нас наступав такий момент, коли в раз розумієш, що насправді усе зовсім не таке як було до цього. Яскраві фарби змиваються швидкоплинним дощем і світ набуває чорно-білих кольорів. Тоді то ти і маєш зіткнутися лице в лице з сірими реаліями життя.

Це завжди відбувається, коли очікуючи підтримки і поради від найріднішої тобі людини, ти натомість отримуєш абсолютно нічого. Коли намагаєшся робити усе, із шкіри вилазеш, та чомусь цього не помічають і знецінюють твою працю. Коли все наче вивалюється з рук, летить шкереберть і ти втомлений після безлічі спроб робити щось знову і знову, втрачаєш надію.

Таких «коли» є ще дуже багато, бо ситуацій, у яких рожеві окуляри потроху сповзають на ніс, і нам відкривається справжній світ – безліч. Ти змушений подорослішати і відтепер сприймати навколишнє зовсім інакше, ніж раніше. Світогляд, думки, свідомість, міркування, переконання – все це змінюється з раптовим перебігом подій і найчастіше все більш похмурі роздуми з‘являються в голові, яким, до речі, не раджу піддаватися.

Правильним рішенням у  таких випадках є лише одне: не занурюватися глибоко в депресію та не опускати руки, а сприймати цю зміну як мотивацію і йти підкорювати світ, розфарбовуючи його своїми кольорами.

Ви, і тільки ви можете стати власним променем світла серед цієї тимчасової темряви. Вас не повинно спиняти те, що може відрізнятися від того, до чого ви звикли. Зміни не завжди легкі та прості, але вони – закон життя. Пройти усі перешкоди не зважаючи на них і дійти омріяного – це є результатом наполегливої праці, набуття сильного духу, боротьби із собою та своїми страхами.

Тож тепер вирішуйте, чи обирати рожеві окулярі в якості свого аксесуару або одразу зняти їх та сприймати усі недосконалості світу, сміливо крокуючи вперед, і жити в реальному світі без занадто солодко-яскравих кольорів.

 

Аріна БУРЛАКОВА, випускниця Школи універсального журналіста

переглядів: 19

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *