Проблеми сучасних підлітків

15.09.2021

Проблеми сучасних підлітків

У підлітків 21 століття теж бувають проблеми.  Іноді може навіть йтися про кримінал.: Наприклад, булінг. Найчастіше це явище виникає саме у підлітковому середовищі. Іноді це трапляється у шкільних стінах. Ще років 10-20 тому, коли якась дитина  приходила додому і говорила батькам, що її зачепив, або образив вчитель, більшість батьків  не звертали на таке увагу, адже: «Вчитель завжди має рацію». Чесно кажучи, я дуже рада, що зараз про такі проблеми не мовчать, а активно з ними борються.

На жаль, зараз у тінейджерів є ще проблеми. Це, зокрема, сварки у родині, відсутність порозуміння із батьками. На мою думку, якщо батьки та діти не налагодять стосунки та не вирішать усі проблеми ще на їх початку, то стосунки між дитиною і батьками будуть зіпсованими на все життя. Адже як підлітки, так і  батьки пам’ятатимуть кожне слово, або дію, які їх образили чи зачепили. Можливо, батьки зможуть переступити через себе і забути все що було, але підлітки зробити цього не зможуть. Вони, хіба, зроблять вигляд, що все чудово і, що все пробачили, але всі образи закарбуються у їх пам’яті назавжди. Також підліткам може не вистачати батьківської уваги через роботу, або наявність у сім’ї молодших дітей. Бувають  такі випадки, коли сім’я не є благополучною і вихованням дітей ніхто не займається. Якщо підліток не отримує підтримки у родині, ризикує потрапити під вплив негативної компанії, де спробує сигарети чи наркотики.

Також, підлітки стараються активно розвивати свої акаунти у соцмережах. Тут вони можуть зазнати чимало хейту. А це не дуже приємно. Почувши негативні коментарі про свою зовнішність, молоді люди можуть почати зневажати себе й обростати комплексами.

Сподіваюсь, що у більшості підлітків немає жодної  зі згаданих проблем. Щиро дякую за увагу!

Софія СОДОМОРА, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 30

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *