Перевтілення у те, що дивишся

05.08.2022

Перевтілення у те, що дивишся

Чи не помічали ви, як фільми, які ви дивитесь, впливають на вас? Особливо на звички. Або ж, як ви переймаєте їх у улюблених блогерів? Здається, що це все маячня. Але якщо задуматися, то вже й не так дивно звучить.

Недарма  у кожного різний смак на фільми, так як і звички у кожного свої. Ти ж дивишся фільм, який тобі подобається? А чому він тобі подобається? А тому що його сюжет відповідає тому, що тобі по життю подобається, що тобі “ближче до душі”. Ну от, наші звички і фільми вже пов’язані. Фільми і є своєрідною звичкою. А, можливо, комусь і не подобається дивитись фільми  (принаймні одну таку людину я зустріла;), але ж все-таки слідкує за блогерами, навіть якщо і ні, то приколясики в ютубі або тік тоці точно когось цікавлять. Ви колись зустрічали людей, які взагалі нічого не дивляться? Ось про що й я.

Так ось, ви дивитесь, і помічаєте чи ні, але все, що ви бачите, уже починає використовуватись у вашому житті. Все заплутано? Розплутаємо! Наприклад, щодо  приколів з інтернету: один раз з’явилась якась хайпова фразочка, і ось нею користуються “на кожному кутку”. Те ж саме можна сказати про блогерів, у більшості ж є свої коронні фразочки або ж слова, які вони часто вживають, а тут тиць, і це вже й твої фразочки.  Також можемо додати те, що ці відомі люди роблять, мотивуючи інших. До прикладу, багато займаються спортом, або цікавими фізичними вправами; готують щось, і розповідають як смачно вийшло, і не забувають сфотографувати, щоб слинка потекла ще й рецептик залишають ; змінюють зачіски, стилі в одязі. І така мотивація діє на вас,  можливо й не всім, але хочеться щось таке повторити. Або ж навіть купити мерч, це ж просто мрія для фанатів.

Про фільми – це взагалі окрема історія. Люди, які більш за все дивляться мелодрами та серіали, як губка вбирають в себе всі ситуації, і  якщо  відбуваються схожі в особистому житті, то керуються тим, як найкращим методом все вирішували персонажі. Ті, хто полюбляє  романтичні фільми, як “Титанік” і “За крок один від одного”, у відносинах теж дуже романтичні, користуються деякими побаченими прийомами. Кожен улюблений жанр виховує відповідну рису характеру. Хочу ще звернути увагу на вашого найулюбленішого героя найулюбленішого  фільму. Впевнена, якщо ви вибрали саме його, то частково або й повністю він ваш ідеал людини. Намагаючись бути таким, ви переймаєте його стиль, поведінку хороші і погані звички.

Це класно, бути схожими на своїх кіно та інтернет кумирів, але разом з хорошими, або і без них, до нас потрапляють і погані звички. І, гірш за все, що тим, хто ними оволодів, це подобається  й хочеться ще більше…

 

Анна ТКАЧЕНКО, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 17

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *