Незламні

04.03.2023

Якби у мене рік тому запитали, які асоціації приходять на розум, коли я чую слово “незламні”, мабуть, я б задумалась… Але зараз відповідь очевидна… це Українці! 

Уже двісті вісімдесят два дні кожен з нас, день у день незламно стоїть на своєму фронті.

Наші захисники попри біль і втому, виснаження, холод і голод, вдень і вночі боряться за свободу України, за людей: дорослих і малих, молодих і старих. Сплять в окопах, просто неба, не бачать своїх рідних по декілька тижнів, а то і місяців, але як би тяжко не було, роблять усе заради перемоги. Вони змінили своє життя, щоб не змінилось наше!

Волонтери. Я пишаюсь цими людьми. Скільки у них любові, сил, терпіння, бажання допомогти іншим. Я знаю тих, хто цим займається, і це дуже важко, як морально, так і фізично. Багато українців зараз потребують допомоги, не лише матеріальної, а й психологічної, декому просто хочеться поділитись з кимось своїми переживаннями. Коли волонтери везуть гуманітарну допомогу, вони ризикують своїм життям, щоб хоч трішки покращити чиєсь. Вони не тільки доставляють продукти харчування, одяг та інші важливі речі, а й вислуховують тисячі людей з різними історіями.

Медики, які там, на передовій, рятують життя воїнів, які в свою чергу захищають нас. Чи втомлюються вони? Так, це дуже тяжко, страшно, вони бачать стільки болю, смертей. Це надзвичайно сильні люди, які ризикують своїм життям заради інших.

Працівники, вчителі, продавці магазинів, кожне підприємство, яке намагається працювати у цей нелегкий час, працює для майбутнього України  і робить у нього великий внесок.

Маленькі дітки, старенькі бабусі, усі, хто молиться до Бога, просять сил і захисту нашим воїнам, волонтерам, медикам- українцям, насправді, роблять велику роботу, адже те, що неможливе людині, можливе Йому.

Як не згадати про нашого Президента- Володимира Зеленського. Він- приклад для багатьох, його щоденні відеозвернення – це велика мотивація  і підтримка. “Незламний народе незламної країни!”,- так здебільшого розпочинається кожна його промова. Володимир Зеленський — людина з великої літери і найкращий Президент!

Можна ще багато говорити про кожного, від маленького до великого, і яку справу він робить. Але я скажу вам так: усі ми творимо майбутнє нашої Батьківщини.

Незламність- це про Україну, про наших людей, наш народ. І що б не робила Росія- нас не зламати, ми будемо стояти!

 

Діана ПУТРО,  випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 32

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *