Непорозуміння

12.05.2021

Непорозуміння

Чи задумувались наскільки вас розуміють люди? Чи ви розумієте те, що кожен день чуєте? Невже неможливо зрозуміти щось так, як хтось інший?

Перші, та поки що єдині, хто може передавати комусь нову інформацію, це люди. Ще в давні часи люди почали розмовляти та малювати. Це стало справжньою революцією у спілкуванні. Потім до букв додали малюнки, але далі все залишалось однаково тому, що це було дуже дорого. Лише в ХІХ-ХХ столітті з появою електроніки стало можливим записувати звук. Результатом цього незабаром стало відео. А це лише запис вигляду та звуку, хоча ж є ще й запах, дотик і смак. Лише після цих факторів це буде рівень реального спілкування, який не ідеальний.

Іноді ми кажемо не те, що хочемо. Робимо це зумисне чи помилково. Трапляються непорозуміння. Цієї проблеми не було б, якби ми могли “читати” думки.

Непорозуміння також можуть з’являтися, бо не вистачає інформації. Якраз тому й складно зрозуміти сатиру в тексті, якщо вона не виділена (хоча вербально це зовсім просто) або розмову незнайомих і випадкових людей.

Щоб уникнути непорозумінь, варто бути щирими та казати правду одне одному.

Мартін ТКАЧУК, випускник Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 48

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *