Ненудні зимові канікули

25.03.2023

«Дітям та дорослим зараз потрібні свята, дозвіл на задоволення та радість. Радість – це енергія, яку зараз так важливо десь брати та накопичувати», – переконана  сімейна й дитяча психологиня Світлана Ройз.

Зимові канікули для українських школярів та їхніх батьків – це час перезавантаження, переосмислення сенсу буття та можливість емоційної зарядки. Усі ми зараз занурені у війну. А так хочеться трішки відволіктися та поринути у зимову казку, в новорічні дива! Тож пропоную вашій увазі перелік приємних фільмів для сімейного перегляду з особистого досвіду.

Отож, перший фільм який раджу подивитися – це «Пекельна хоругва або Різдво козацьке». Це чарівний український художній фільм – казка за мотивом казки Сашка Лірника «Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід». Надзвичайно захоплива історія, яка ще раз доводить, що козацькому роду нема переводу! (Сама цей фільм дивилася разів п’ять, і вам, друзі, раджу!)

Обов’язково перегляньте й український пригодницький фільм за мотивами роману Володимира Рутківського «Сторожова застава». Фільм про підлітка, який навчився долати свої страхи та допомагати ближнім своїм.

Не обійдіть увагою американський телевізійний серіал у жанрі жахів «Венздей» (режисер Тім Бертон). Венздей Адамс, із родини Адамсів, потрапляє у академію «Невемор», де не лише знаходить друзів, відстоює справедливість і долає насмішки зарозумілих старшокласників, а ще викриває того, хто тримає у страху усе поселення… Не буду спойлерити, але фільм таки вартує вашого перегляду!

Говорячи про фільми із «міцним стрижнем», обов’язково треба згадати про пригодницьке кіно «Великий червоний пес Кліффорд», у якому глядача спонукають навчитися  постояти за себе і за близьких, і що бути іншим — це дар. У фільмі, на прикладі дівчинки Емілі, пояснюється всім важливість любові, незважаючи на відмінності та обставини.

Не зайвим буде знайти час та переглянути чудовий мультфільм  «Місія Різдвяний порятунок», анімація піднімає важливі теми, зокрема стосунки в сім’ї, вчить нас любити близьких та йти до своєї мети , навіть коли всі проти тебе!

Це лише маленька частинка тих фільмів, які я б порадила вам, друзі. Усі з них я дивилася спільно з батьками, за що їм щиро вдячна. Можливо, не усі з цих фільмів вам вподобаються чи запам’ятаються, але час, який ви проведете спільно зі своєю сім’єю, ті пояснення, яких вам нададуть батьки – усе це ви пронесете крізь роки. Усьому цьому знайдеться куточок у вашому щирому серці! Ці фільми вас навчать берегти друзів, шанувати близьких, цінувати своє життя та не проґавити свій шанс бути хорошою людиною!

Ви можете дивитися й інші фільми – сьогодні кінопрокат має чим нас дивувати та захоплювати! Головне пам’ятайте: у вільних є вибір що дивитися!

 

Єлена ВДОВИЧЕНКО, випускниця Школи універсального журналіста

переглядів: 13

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *