Навіщо вивчати власну історію

20.06.2022

Навіщо вивчати власну історію

Пам’ятаю, коли я думала про написання своєї першої роботи, то дуже хотіла взяти саме цю тему. Я навіть написала заголовок і майже цілий абзац, але далі чомусь було все важче і важче придумувати та пов’язувати між собою речення, неначе виник якийсь бар’єр між мною та бажаним результатом. Зараз я розумію, що ця тема просто чекала свого часу, адже є дуже актуальною на сьогоднішній день.

Історія важлива для кожної людини. Навіть народна мудрість так говорить: «Без минулого, немає майбутнього…Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього». І це дійсно так. Ми повинні триматись за свою історію, як дерево впевнено і непорушно тримається своїм корінням.

Наша історія відображає еволюцію людини. Вона показує як багато ми можемо досягнути в цьому світі і скільки невідомого на нас чекає. Хто б міг подумати, що мрії наших предків про швидке пересування з одного місце на інше або ж можливість підтримувати зв’язок зі своїми рідними за тисячу кілометрів один від одного можуть стати реальними. Саме історія показує, на що люди здатні.

На мою думку, знання минулого допомагає робити наше майбутнє кращим. Люди навіть не замислюються, яку можливість вони отримують, маючи можливість вчитися на похибках своїх предків. Тільки б подумати, скільки помилок людство могло б виправити, якщо б вони робили якісь висновки з дій своїх пращурів. Але сьогодення показує зовсім інше. Люди не знають минулого та які наслідки воно мало, продовжуючи робити жахливі помилки.

Гадаю, в кожній розмові виникала якась тема, яка відносилась до історії людства та наших предків. Люди, які знають своє минуле, могли вільно почуватись, адже впевнені у собі та своїх знаннях. А як щодо інших? Зі свого досвіду знаю, що такі особи одразу втрачають інтерес у спілкуванні, адже все, що вони чують незрозуміле та нудне. Тому, я вважаю, що одна з важливих причин вивчати свою історію – це саморозвиток та можливість бути освіченим й обізнаним.

Виходячи з усього вищесказаного, я можу впевнено сказати, що історія дуже важлива в нашому житті і її обов’язково треба вчити. Для цього є неймовірно багато причин, адже знання свого минулого – це розвиток, фундамент кращого життя, який допомагає знайти правильний шлях. Тому, кожен повинен вчити історію, щоб знайти саме ту дорогу, яка приведе до вірного рішення.

 

Катерина СЕРГА, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 47

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *