Навіщо потрібна англійська мова та поради щодо вивчення

20.06.2022

Навіщо потрібна англійська мова та поради щодо вивчення

«Чому усі так говорять про англійську мову та й взагалі навіщо вона мені потрібна, я ж не збираюсь бути вчителем». Я гадаю, що кожен із нас ставив собі таке питання хоча б один раз. Я спробую дати тобі відповідь на нього.

Сьогодні англійська використовується повсюди — бізнес, подорожі, наука, навчання, інтернет, фільми, тощо. Нею спілкується 1.5 млрд людей у всьому світі. І навіть , якщо ти захочеш працювати  в крутій українській компанії, то знай, що більшість партнерів будуть американськими. Так, безсумнівно, ти можеш обійтися без неї. Але ти втрачаєш мільйон можливостей. Хіба  не хочеться подорожувати по всьому світу, знайомитися з людьми та заробляти, як мінімум 1000$ в місяць, адже всі ці перспективи нам дає саме англійська. Я можу порекомендувати тобі декілька безкоштовних сайтів для вивчення не тільки англійської, а й інших мов.

– Додаток “busuu”, за яким я зараз і навчаюся. Платформа дуже зручна у використанні та гарно засвоюється матеріал.

“Dualingo” теж хороший друг, який допомагає та дає корисні поради щодо вивчення мов.

EnglishDom – корисний сайт та канал на YouTube, де легко та зрозуміло пояснюються всі теми.

Якщо ти кіноман, можеш подивитися фільми, але раджу починати з перегляду із субтитрами. Слухай музику, практикуйся в спілкуванні англійською  з друзями.

Але головне, без чого тобі ніколи не буде легко засвоювати інформацію та взагалі навчатися – це відсутність самодисципліни та в цілі . Раджу з цього і починати свій шлях розвитку. «Трамваї та дисципліновані люди завжди доїжджають до місця призначення!» – влучною є думка Мурана Ілдана, чи не так? Адже справді, саме самоконтроль приведе нас до успіху. «Чому важливо мати ціль?» – запитаєш ти мене. Мета – це саме те, що мотивує людину до дій. Тільки від тебе залежить ким і де ти будеш у майбутньому. І пам’ятай, що не завжди все виходить з першого разу, іноді потрібно спробувати ще  раз і ще раз.

 

Валерія ПАВЛЮК, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 11

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *