На межі професії і життя

07.06.2023

Професія журналіста вимагає від нього завжди бути в курсі подій, що відбуваються навколо.  Людина цієї професії не має права замикатися у собі, повинна бути комунікабельною та харизматичною особистістю. Життя журналіста нерозривно пов’язане з роботою і збором інформації.

Підтвердженням моєї думки може стати об’єднаний марафон єдиних новин України, який працює у форматі 24/7 уже майже рік. Журналісти усієї країни об’єдналися заради інформування українського народу і всього цивілізованого світу про реалії жорстокої війни. Спочатку вони бачать це все на власні очі, піддають своє життя ризику, а потім доносять цю інформацію до свого глядача, слухача, читача. Ми маємо нагоду бачити репортажі із лінії фронту в реальному часі. Але ми лише здогадуємося, що журналіст перебуває в небезпеці. Тому що наліпки «Press» недостатньо для їхньої фізичної безпеки. І я думаю, що вони так само бояться смерті, як і будь-хто інший.

Чи може журналіст бути м’яким при подачі інформації? Моя відповідь – однозначно ні. Журналіст, який зібрав свій матеріал на фронті, зобов’язаний донести його до нас без прикрас. Тільки у такому разі ми зрозуміємо всю серйозність висвітлених подій.

Таким чином, стати сучасним журналістом – це зробити виклик собі. Професія цікава і багатогранна, вона вимагає бути завжди у русі, динамічно крокувати по житті. І ось цієї межі, де закінчується особисте життя і починається професійне, у журналіста просто немає.

 

Роман ПАТРАЙ, випускник Школи універсального журналіста

переглядів: 16

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *