Мої захоплення

18.09.2023

Я навчаюсь у 8 класі, моїми улюбленими предметами не є фізика чи хімія. Я обожнюю вивчати алгебру, геометрію, інформатику, літературу, біологію та історію. Також я відмінниця у вивченні іноземних мов (англійська, німецька).

Крім навчання я також пишу власні тексти, вірші, пісні. Продовжую заповнювати свою сторінку автора в одному відомому додатку. Наразі захоплююсь читанням шедеврів інших авторів.

Захоплення малюванням має для мене велике значення, адже цим я займаюсь як і на звичайних аркушах паперу, так і на планшеті за допомогою стилусу. На гаджетах я малюю з 2017 року. Хоч я і не ходжу до художньої школи, але малюю гарно. Я вважаю, що цей дар або талант я отримала від тата, бо він теж не навчався цій справі, але його малюнки просто неймовірні! Також подарувала картину своїй бабусі! Щодо малюнків, мої роботи намальовані стилусом більш зв’язані з одною грою, завдяки якій можна малювати, робити відео, анімації й тому подібне. За допомогою цього додатку можна стати популярним. В Тік-тоці мій обліковий запис з’явився нещодавно, але в Інстаграмі я змогла здійснити свою мрію – зараз у мене 1328 підписників, для яких я стараюсь над новими роботами. В житті більшість – пов’язані з коміксом “13 карт”, прочитаний мною ще роки 3-4 тому. І навіть те, що текст російською, є велике бажання перекласти його українською.
Я цікавлюсь бісероплетінням. Вже більш як 2 роки я роблю різні прикраси: браслети, кільця, намиста, брелки. Власні роботи я продаю на своєму інтернет-магазині в Інстаграмі. Для мене є честю, що мої роботи нещодавно потрапили до наших воїнів!
Раніше я ходила на танці. Стиль Jazz Funk є дуже відомим і цікавим. У нас було дуже багато фестивалів. На жаль, вже рік я не займаюсь. Через складну операцію в мене новий вид спорту, після операції м’яз лівої ноги над коліном просто атрофувався, тому зараз в мене велоспорт, власні навантаження, щоб повернутися у форму.

 

Вікторія КУЗЬМЕНКО, випускниця Школи універсального журналіста

переглядів: 7

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *