Мої улюблені фільми та серіали

04.02.2023

Мої улюблені фільми та серіали

Як на мене, то світ кіноіндустрії дуже цікавий. Я не можу уявити свого життя без захоплюючих фільмів. Певно, це саме та тема , про яку я можу розмовляти довго.

Так ось, я гадаю, що кіно – це не просто дуже довге відео з якимось сюжетом , а витвір мистецтва. Адже для нашого годинного перегляду ціла команда акторської групи і не тільки  працює  досить довгий час. Розглядаючи майстерно відіграні ролі , ретельно підібрані костюми , добре нанесений грим та влучно знятий кадр, напевно, кожен із нас захоплювався цими людьми. Я не є винятком, бо нам по цей бік екрану усе здається просто легкою грою і не більше. Хоча праця справді колосальна.

Є велика кількість жанрів і тут усе залежить від уподобань глядача. Якщо комусь до вподоби драматичні фільми , то хтось обожнює пригоди. Особисто я люблю усе , крім фільмів жаху . Ці фільми і я несумісні, та я знаю , що серед моїх знайомих є поціновувачі таких фільмів. Ну а натомість я , як справжня дівчинка , полюбляю турецькі серіали з дуже гарними акторами 😅. Хоча тут я трохи перебільшила, мене захоплює те ,як вони змогли підняти рівень своєї економіки за рахунок серіалів. Бо їх серіали купують та дивляться у всьому світі. Ну звичайно це і через гарних акторів і через захоплюючий сюжет. І для того щоб назвати свій улюблений серіал , мені потрібно подумати, котрий з них дійсно найкращий.

Що стосується фільмів , то тут усе набагато простіше . Мені подобаються як і наші фільми , так і іноземні. Улюблений український фільм , з новорічною атмосферою , це «Пригоди Святого Миколая». Він вийшов декілька років тому і для мене став такою ж традицією ,як і «Сам удома». І до речі найкращим ,на мою думку, іноземним фільмом є той самий «Сам удома».

Хочу порадити з власного досвіду: вечірній перегляд якогось фільму чи серіалу є певною терапією, тому після важкого дня такий спосіб розслабитись є саме те, що треба!

 

Діана ШПОРТ, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 18

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *