Мої перші кроки після обрання Президентом України

18.01.2022

Мої перші кроки після обрання Президентом України

Ми живемо в незалежній країні, у якій стати президентом можна лише досягнувши віку 35 років. Але я все таки помрію і розкажу про свої перші кроки після обрання мене Президентом України.

Насамперед я намагалась би припинити війну, адже зараз майже кожного дня по радіо, на телебаченні, у соціальних мережах можна почути як помирають десятки молодих, невинних українців, яких дома чекають рідні. Я вважаю, що більшість населення України будуть лише ЗА.  Також я б підвищила пенсії людям, адже вони на це заслуговують, вони працювали десятки років не покладаючи рук, а зараз отримують від влади просто копійки. Тому якщо підвищити пенсії людям, вони тільки будуть в захваті, адже це хоч і невелика сума, але дає більші можливості. Також підняла б зарплати всім людям, особливо тим, хто працює важкою працею, наприклад: прибиральницям, продавчиням у магазинах та різні такі професії багатьом іншим, вони ж не винні, що вони навіть, якщо знають матеріал, не можуть без документу працювати у якомусь закладі освіті чи іншому будь-якому закладі. Але, як мені здається, майже всі президенти обіцяють одне й те саме, але не виконують свої обіцянки, тому мої обіцяння будуть не такі вже переконливі. Було б чудово, якби кандидатам давали б можливість якось себе проявити, так би мовити «випробовувальний термін». Тоді люди б знали за кого голосувати і на кого мати надію, що все піде на краще.  У школах я б встановила б нові порядки, які були б цікаві дітям. Я впевнена, що так їм було б цікавіше ходити в школу, вони матимуть якесь заохочення, зацікавлення до навчання. Наприклад: видати дітям сучасні гаджети, за допомогою яких у них була б можливість мати додаткові джерела інформації.

Також не відстають вулиці міст та селищ. На мою думку варто всюди вкласти асфальт, тому що так буде безпечніше і для людей, і для водіїв, які керують машинами. Також потрібно встановити ліхтарі на вулицях задля безпеки жителів.

І взагалі я б ще дуже багато всього зробила, але це вже, мабуть, залишиться в моїх мріях. Можливо, майбутній президент буде все ж таки виконувати свої обов’язки та обіцянки? Хто зна, хто зна? Все ж на це надіюсь!

Дар’я ЯКОВЕНКО, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 20

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *