18.09.2021

Моє літо

Вітаю, я – Софія. Я хочу присвятити цю статтю своїм літнім спогадам, які дали мені можливість не бути самотньою усі ці короткі три місяці. Це ніби шкільне есе, але з глибокими цінностями. Я би хотіла назвати це особистим щоденником, але Ви зараз це читаєте, тому це вже не особисте. Це, напевно, блог.

Отож, моє літо поділяється на три етапи, в які я внесла особливе та вважливе, але про них я напишу згодом. Я би хотіла подякувати друзям. Адже завдяки вам я змогла усміхатися все літо. Ви допомогли забути про самотність, я навіть забула про існування цього слова. Друзі – рятівники. Можливо, читачі цієї статті провели літо краще ніж я, але я можу назвати “своє” літо найкращим.

Якщо Ви досі читаєте це, то все ж таки, я хотіла б Вам розповісти про етапи “мого” літа. Отож, перший етап:
Червень: початок канікул. Я би назвала червень зайнятим, адже я багато писала. Я переглядала ефіри пана Віталія і мріяла написати такий твір, який зможе потрапити на прямий ефір. Я змогла. Я справді змогла створити статтю, яка потрапила на ефір. Отож, моя мрія здійснилася. Мрії збуваються. Одного жаркого дня, я переглядала свій Instagram, листала історії і натрапила на цікаву новину. У нашому селі ВІДКРИЛИ ДИСКОТЕКИ. Я своїм очам не вірила. ЩЕ ОДНА МРІЯ ЗДІЙСНИЛАСЯ. Відтоді я почала відвідувати дискотеки. Я частіше почала бачитися зі своїми друзями, навіть я змогла подружитися з іншими. Отож, червень 2021 назавжди залишиться у моєму серці.
Написання етапу завершено 01.07.2021

Другий етап – серединка “мого” літа:
Липень – досить цікавий етап. У моєму селі був концерт “Свято Івана Купала”, в якому я брала участь. У програмі була святкова дискотека. Перед дискотекою я із подругами вирішили пустити наші сплетені вінки на воду. За легендою, якщо хлопець зловить дівочий вінок, то він буде судженим власниці цього віночка. Третьої липневої дискотеки я була черговою. В обов‘язках чергового включено прибрати територію будинку культури. На щастя, сміття було не багато, а отже молодь відвідала дискотеку з розумінням до вимог порядку та чистоти. У суботу 24.07 я їздила у місто зі своїми подругами за покупками, також на прогулянку. Отож, ми успішно пошопилися. Цієї ж суботи ми одягнули обновки на дискотеку. 25.07 я святкувала день народження мого найкращого тата у світі.
Написання другого етапу завершено 01.08.2021

Третій етап – кінцева частина літа 2021 або ж підготовка до школи:
Серпень.Чесно кажучи, станом на 1 серпня підготовка до навчального року ще не розпочата, звісно ж незважаючи на те, що мені купили новий портфель. До школи я дуже хочу, адже я переходжу в 10 клас. Для мене це новий етап в житті, адже до 9 класу я навчалася з однією групою людей – моїми друзями, приятелями, найкращими однокласниками, з людьми з якими було важко, але приємно перебувати в одному класі. Нині багато із них випустилися зі школи і поступили у інші навчальні заклади. Тепер мій клас матиме не так багато учнів. І ця думка, що тепер не буде тих людей з якими я була з садочку і до 9 класу, засмучує мене. Так, деякі залишаються, але їх мало. Я хочу сказати слово “дякую” кожному своєму однокласнику за все – за дружбу, допомогу, підтримку, навіть за побиті горшки, адже сварки – це і є уроки дружби, які потрібно уважно вивчати. Отож, другий етап життя (9 класів) успішно пройдено. Напевно хтось поцікавився, який же перший етап, так от – дитячий садочок, адже я нині школярка, учениця, а в період 3-6 років я була дошкільням. Досить про школу: я обожнюю їздити з татом на роботу, на поле (він агроном). Також, ми успішно завершили підготовку до 24 серпня і прекрасно виступили. Україно, з 30 річницею! Станом на 25 серпня підготовка до школи завершена. Не віриться, що через декілька днів до школи. 10 клас…
Етап завершено 25 серпня 2021.

Дякую вам, що прочитали це і коротко пережили ці літні моменти разом зі мною. Не вірю, що літо 2021 завершується, але я дуже вдячна кожній людині, яка пов’язана з цими моментами, які я описала у своєму блозі. Дякую.

Софія БОГАТКО, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

 

переглядів: 61

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *