Моє хобі – танці

07.12.2022

Моє хобі – танці

Я завжди захоплююся людьми, які вміють танцювати. Багато років тому я вибрала танці в якості свого основного захоплення.

Я займаюся танцями вже кілька років. І тепер мені це приносить задоволення. На репетиції я йду з усмішкою. Коли ми готуємося до конкурсів, тренуємося дуже наполегливо. У такі періоди буває, що я дуже втомлююся. Але це приємна втома. Адже я знаю, що чим більше ми репетируємо наш танець, тим краще в результаті він буде виглядати.

Найприємніше – це виступи. Так, ми багато займаємося, але результат того вартий. Ми надягаємо наші красиві костюми і виходимо на сцену. Після нашого виконання нам аплодують. А ще на душі стає радісно, коли я бачу на обличчях глядачів усмішки, особливо коли посміхається моя мама.

Я танцюю з чотирьох років. Ще з малечку мама мене записала на заняття. Після дитячого садка, я весело крокувала на танці. Там на мене вже чекали мій хореограф і  подруги. Після того як я пішла в перший клас, я вирішила продовжити своє захоплення. Тому записалася в шкільну групу танців. Так я від третього класу  проходила до восьмого класу. І так почалася моя маленька історія, яка переросла в мрію – відкрити свою танцювальну студію.

Зараз я займаюся народними танцями. На заняття ходжу двічі   на тиждень. Мій хореограф – досвідчена і талановита жінка. Мистецтво танцю надихає мене. Я відчуваю впевненість і щастя після занять. Під час танцю я забуваю про свої проблеми і повністю віддаюся їм. Вони дарують мені море емоцій, впевнену поставу, грацію, координацію і баланс. Мені подобається вальс, тому що я знаходжу рухи тіла дуже красивими і ритмічними. Я можу висловити свої почуття з їх допомогою. Іноді наша група бере участь у  танцювальних битвах, різних конкурсах. Це дуже весело і захоплююче.

Люблю залишатися самою вдома і під музикою імпровізуючи творити. Поставити весільний танець чи випускний вальс для мене не стане проблемою. Співаючи і танцюючи, я відчуваю себе собою. Це саме те, що припало мені до душі.

Коли мені сумно, я просто починаю танцювати. Це відразу ж допомагає мені почувати себе краще, так як кожен рух і стрибок, кожен крок і поворот робить світ навколо мене яскравішим. Коли я танцюю, забуваю про все. Тому моє хобі – це і мої ліки. І воно допомагає мені залишатися фізично підтягнутою.

Я рада, що не здалася і завдяки танцям навчилася бути собою. Тепер я згадую, як спочатку було важко займатися  танцями. Але варто було проявити трішки терпіння і постаратися. Тепер танці для мене – цілий світ. Я і далі хочу розвиватися в цьому напрямку і сподіваюся досягти високих результатів!

 

Юліана МАНДЗЮК, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 60

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *