Моє хобі або Чим я займаюсь у вільний час

20.06.2022

Моє хобі або Чим я займаюсь у вільний час

Кожного дня ми стикаємось з поняттям рутини. Рутина-це наш план на день,а точніше кажучи,справи, які повторюються з дня в день. Але ми ж не весь день робимо одні й ті ж самі справи? Звісно ні. Попри щоденні клопоти ми займаємося тим,що приносить нам задоволення-нашими хобі. Хобі — це улюблене заняття, яке не має відношення до професії людини. Простіше кажучи, те, чим подобається займатися у вільний від роботи час. Є багато варіантів улюбленої справи,про найпопулярніші поговоримо сьогодні.

  1. Кулінарія

Це чудове хобі,яке може принести масу позитивних емоцій вам та вашим близьким. Під час готування ви можете спробувати приготувати страву іншої національної кухні, це буде не просто цікаво та смачно, а ще й корисно,бо таким способом ви можете розвивати пам’ять,під час запам’ятовування рецепту.Готуюючи страву іншої країни, ви можете дізнатися про особливості кухні та смаки,які притаманні тому чи іншому народові.

  1. Музика

Поняття музики як хобі можна поділити на дві категоріі: насолодження музикою та створення музики. Багато людей полюбляють слухати музику поки прибирають,йдуть на роботу чи просто для заспокоєння, а інші є авторами своїх пісень чи мелодій. Буває такє,що люди котрі не навчались у музикальній школі,мають хист та навички і навчилися самостійно грати на інструменті,чи в них закладено вміння чудово співати.

  1. Подорожі

Подорожі-дуже гарний варіант провести час із користю, ви і побачите нові місця і подихаєте свіжим повітрям. Під словом подорожі не завжди мають на увазі поїхати на Балі чи до Іспанії, можна зробити неповторну екскурсію чарівною Україною чи рідним містом. Я впевнена, що ви точно знаєте не про всі мальовничі місця вашого міста та області.

  1. Вязання та вишивка

Переважно цим займаються дівчата,але є й хлопці,які захоплюються в’язанням. Ви не просто отримаєте задоволення від цих занять,але також можете зв’язати собі шарф чи теплий светрик. Серед дівчат зараз дуже популярним є плетіння з бісеру. Найчастіше плетуть прикраси,такі як кільце або браслет. Знаю дівчинку,яка сплела милий ошийник для своєї чотирилапої подружки Луни,виглядає дуже гарно та стильно.

  1. Малювання

Це хобі залишила на кінець, як вишеньку на тортику. Мабуть, це те,що я люблю найбільше. Малювання неймовірно заспокоює,якщо ти сів за цю справу, то дуже складно закрити блокнот та зайнятись чимось іншим,скажу це на власному досвіді. В малювання є багато різних напрямків. Хтось краще малює портрети,а хтось пейзажі. Це цілком нормально,важливо вдосконалювати напрямок та стиль, який тобі до душі та найкраще в тебе виходить.

Дуже сподіваюся ,що ви маєте хобі,справу,за якою вам не нудно та час пролітає непомітно. Якщо ще не знайшли свій напрямок,хочу сказати вам фразу моєї мами,сподіваюсь вона вас надихне: “Спробуй себе у всьому, де тільки є можливість. Якщо зробиш-обов’язково знайдеш своє. Слухай своє серце”.

 

Юлія СЕМЕНЯК, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 16

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *