“Моя сім’я – мої крила, які неможливо обломити…”

19.09.2023

Мама і тато – на перший погляд звичайні слова. Але скільки тепла мають ці 8 букв. Звичайно, що в кожного виникають різні думки, коли чують слово “сім’я”. Для мене передусім – це любов і найрідніші люди.

Батьки подарували мені життя. Саме вони виховували мене та завжди були поряд. Дають змогу здобувати знання, забезпечують усім необхідним і навіть більше чим потрібно. Вони працюють не покладаючи рук, аби я мала все те, чого не мали мої батьки у дитинстві. Я знаю: як їм складно, як вони втомлюються. Але не здаються, бо для кожних батьків найголовніше в житті – їхні  діти.

Мої мама й тато дуже різні за характером, манерою спілкування та вподобаннями. Я завжди дивуюся як вони живуть разом так багато років. Вони для мене є прикладом і людьми, якими я надихаюсь. На мою думку, від кожного з них я взяла найкращі риси характеру. Насамперед вони навчили мене бути достойною людиною. Йти до своєї цілі , бути самостійною, відповідати за свої вчинки.

Моя мама стала для мене прикладом сильної та незламної жінки. Вона показала, що потрібно впевнено рухатись до своєї мети, не зважаючи ні на що. Саме вона навчила,що не всім можна довіряти. Мама пояснила, що люди, яким ти допомагаєш, не завжди відплатять тим самим. Але це не заважає робити і надалі добро іншим.

Мій тато навчив мене простіше відноситись до навколишнього світу. Бути завжди у позитивному настрої і не перейматися дрібницями. Завдяки йому я відчула справжню батьківську любов,яка не зрівняється ні з чим.

Я безмежно люблю своїх батьків. Дуже вдячна їм за підтримку, розуміння, щирі емоції та мудрість, якої не навчать у школі.

 

Марина ЛАМАШ, випускниця Школи універсального журналіста

переглядів: 8

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *