Моя майбутня професія – економіст

01.07.2022

Моя майбутня професія – економіст

Підлітки по-різному уявляють свою майбутню професію. Хтось мріє про популярність, хтось про престиж. Зараз багато хто хотів би працювати в газовій або в нафтовій промисловості, адже ця сфера є дійсно високооплачуваною. Обираючи для себе майбутню професію, я зупинила свій вибір на іншій сфері. Моя майбутня професія – це економіст. Чому саме економіст? Дозвольте пояснити.

По-перше, економіст – професія, яка завжди потрібна, вона займає важливе місце в сучасному суспільстві, а отже ніколи не зникне, а я буду потрібним фахівцем. По-друге, економіст – це професія широкого спектру. Ти повинен вміти з твердим поглядом дивитися на миттєву ситуацію і майбутній розвиток свого становища, і з розрахунком вести свої справи. По-третє, потрібно обирати професію за покликанням. Щоб вибір був правильний, важливо зважати на різні аспекти реального життя.

Ще однією з причин, чому я вирішила стати економістом, є те, що моя мама також опановувала цю професію і працювала в банку. Професія економіста потребує зосередженості та точності. Насамперед ця професія приваблює тим, що вона пов’язана з розрахунками й аналізом діяльності підприємства. Щоб впоратися з цими завданнями, економіст має бездоганно володіти математичним апаратом.

Я розумію, що для досягнення успіху в цій професії потрібні певні особисті якості, такі як логічне мислення, здатність бути коротким як у письмі так і в усному мовленні. Таким чином я буду сумлінно навчатися та працювати, щоб досягти бажаних результатів.

На мою думку, економіст – професія, за допомогою якої я зможу себе реалізувати.

 

Валерія КРИЖАНІВСЬКА, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 18

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *