Мода на здоров’я

13.04.2021

Чи знаєте Ви скільки шкідливих факторів впливає на людину кожного дня? Забруднене повітря, різноманітні домішки в продуктах, аж ніяк не чиста вода – усі ці та багато інших чинників призвели до того, що показник середньої тривалості життя людей скоротився майже на 15 років! Почали проводити різноманітні акції, челенджі, закликаючи споживати корисну їжу та відмовитися від фастфудів і шкідливих продуктів загалом.

Тренд став активним під час весняного карантину. Думаю, всі пам’ятають початок пандемії. Люди днями сиділи вдома і аби проводити ці години з користю вирішили почати займатися спортом, правильно харчуватися, цікавитися різними хобі, тощо.

Важливо заохотити до здорового способу життя якнайбільше людей. Наше суспільство звертає увагу на те, що зараз модно. Це нормально, а також є чудовою можливістю бути і в тренді, і в гармонії з організмом.

Я сама неодноразово долучалася до акцій. Тож, можу поділитися своїм досвідом. Спочатку я перейшла на правильне харчування, потім почала займатися йогою, а згодом відкрила для себе кулінарію та живопис. Насправді, це дуже корисно для Вашого здоров’я. Ви відкриваєте для себе нові можливості. Навіть зараз я продовжую все це робити, адже це не тільки корисно, а й надзвичайно цікаво. І таких як я тисячі. Це ще раз доводить, що “мода на здоров’я” є популярною серед багатьох людей і вже має певні результати.

Наостанок додам: такі тренди є важливими та необхідними у нашому суспільстві.

Анжела ГАВРИЛЮК, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 137

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *