Мій кумир у журналістиці

02.03.2023

Найпрестижніший вид діяльності журналіста- телебачення. Кожного дня по телебаченню можна побачити безліч телепрограм, але моя найулюбленіша- “Хто зверху?” Це українська телепрограма, що виходить на Новому каналі. В нових сезонах ведучою є Леся Нікітюк. Саме вона є моїм кумиром. Леся народилася 19 жовтня 1987 року в Хмельницькій області. Ця людина є не тільки телеведучою та журналісткою, вона і акторка, і ведуча, і навіть блогерка. Мені імпонує те, що їй є чим вирізнитися серед інших, тобто вона не така як всі. По-перше Леся – яскрава особистість, яка заряджає своєю непідробною простотою.

Цікавий факт про Лесю: розмір її ноги 41, зріст 186 см, вага 64 кг. В підлітковому віці багато однолітків насміхалися з її зросту, хоча зараз мабуть більшість заздрять, адже вона неймовірна красуня, яка досягла успіху. На сьогоднішній день Леся займається збором коштів для ЗСУ, також вона допомагає людям, які постраждали під час обстрілів. Як на мене вона є дуже добра людина. Її вчинки доводять, що у неї завжди була і є українська душа. Про Лесю можна сказати, що вона людина з великим серцем. На мою думку, шоу з її участю- найприкольніші та найцікавіші.

Сьогодні Леся Нікітюк- більше телеведуча, ніж журналістка, та все ж більшість шоу довіряють саме їй. Я  дуже хотіла б побачити її та поговорити, адже вона справді знавець своєї справи.

 

Віолетта ПОЛІКОВСЬКА, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 39

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *