Мій кумир у журналістиці

13.08.2022

Мій кумир у журналістиці

На мою думку, робота журналіста серйозна та доволі складна, проте для журналіста, який її любить, вона не здається такою важкою. Напевно, так і є. Саме таким журналістом, з моєї точки зору, є Алла Григорівна Мазур. Тож я її фанатка. Алла любить свою роботу, відповідально до неї ставиться бореться за справедливість та правду.

Алла Мазур закінчила факультет журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Вона працювала на Українському радіо кореспонденткою, завідувачем редакції та ведучою різних інформаційних програм. Проте, я гадаю, що найбільш вплинула на її життя робота ведучою новин ‘’ТСН’’ на телеканалі ‘’1+1’’, адже саме завдяки цій програмі вона стала дуже відомою. До речі Алла працює ведучою ‘’ТСН’’ майже з перших днів її існування, ще з січня 1997 року. Вона стала головною особою та обличчям телеканалу. Телеведуча настільки любить свою роботу, що вона навіть у квітні 2014 року поїхала до Донецьку, який був частково захоплений ворогами, щоб знімати ефір. Тим самим журналістка наражала себе на небезпеку заради роботи. А наразі Алла Григорівна долучилася до нового арт-проєкту ‘’Буремні вірші’’. В цьому проєкті українські зірки, зокрема Алла Мазур, читають вірші, що пишуться в період повномасштабної війни. Особливо не хочу упустити те, що Мазур отримала близько 13 нагород, з них 8 статуеток Телетріумф. У її кар’єрному досвіді є навіть озвучування мультфільму, а саме ‘’У пошуках Дорі’’. Голосом знаменитої телеведучої розмовляє берегиня морського світу. Також хочу сказати, що Алла Мазур заслуговує звання сильної жінки і навіть може бути взірцем для багатьох жінок. Багато хто знає, що декілька років тому вона дізналась про свій діагноз онкологічного захворювання і, не опускаючи рук, продовжила працювати, самостійно виховувати сина й проходити курс лікування.

Отже, Алла Григорівна Мазур – мій кумир, сильна, хоробра та відважна жінка, любляча матір, добра та розумна людина, талановита та відома журналістка і  телеведуча. Вона не перестає мене дивувати своїми добрими вчинками,  вчасними новинами та цікавими роботами. І я, як майбутній журналіст, беру з  неї неабиякий приклад і мрію стати схожою на свого кумира.

 

Христина ХОДОРОВСЬКА, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 30

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *