До майбутнього ми йдемо, озираючись на минуле

27.01.2023

До майбутнього ми йдемо, озираючись на минуле

Без минулого не може бути майбутнього. Ідучи вперед, ми озираємося назад, щоб згадати всі прекрасні моменти, які траплялися з нами. Ми намагаємося зробити так, щоб у майбутньому ці миті траплялися якомога частіше.

,,Вивчайте минуле, якщо хочете прогнозувати майбутнє”- говорив Конфуцій і я погоджуюсь з його словами. Адже для того, щоб бути повноцінною особистістю і гідним членом сучасного суспільства, людина повинна з повагою ставитися до славетного минулого свого рідного народу, добре знати усі етапи історичного й культурного розвитку своєї країни, починаючи з часів її створення.

Ви можете припинити робити ті самі помилки

Робити помилки – це частина людського життя, а помилки – найкращі вчителі, які ми маємо, щоб навчитися того, чого не слід робити. Однак люди, які не озираються назад, як правило, роблять ті самі помилки знову і знову. Озираючись на своє минуле, ви можете стати розумово й емоційно сильнішими в майбутньому.А також ви можете навпаки зміцнити свою впевненість. Озираючись назад, не обов’язково занурюватися в свої помилки. Насправді, визнати всі ваші успіхи може бути позитивним. Ви побачите, наскільки ви “виросли” порівнюючи з минулим.

Але якщо ж ви хочете розкрити корінь проблеми, йдіть до джерела, але не затримуйтесь там надовго. Ви можете забути, чому ви туди пішли. Дуже легко затягнутися болем минулого і, роблячи це, втратити опору на шляху майбутнього. Відведіть погляд від минулого. Зосередьтеся на сьогоденні та майбутньому. Свідомо рухайтеся в тому напрямку, в якому ви повинні йти.

Не слід повністю занурюватись у минуле, ви не йдете цим шляхом, але якщо вам потрібно завершити, озирайтеся лише до тих пір, поки ви зможете отримати цінні уроки з цього досвіду. Отримайте урок і виходьте — краще майбутнє завжди чекає на вас, щоб застосувати мудрість минулого.

Отже, ідучи до майбутнього, ми повинні озиратися в минуле, щоб уникати помилок, які були зроблені в минулому, вчитися жити на повну без обмежень і страху, але і не “занурюватись” з головою, а вчитися застосовувати ці помилки в майбутньому.

 

Марія БІЛОКОЗ, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 24

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *