Література як важлива складова життя

29.11.2022

Література як важлива складова життя

Читання для сучасних людей є не найпопулярнішим способом проведення вільного часу. Зазвичай ми віддаємо перевагу соцмережам або комп’ютерним іграм.

Але нам потрібно хоча б іноді читати. Насамперед читання розвиває наш словниковий запас, а це дуже важливо, оскільки він допомагає правильно сформулювати думку, яку ми хочемо донести до співрозмовника. Деякі твори різних народів світу ознайомлюють нас з їхніми традиціями і звичаями. Також, якщо вам набридло сидіти в своїх гаджетах, читання може бути розвагою для вас.

У літературі є багато різних жанрів, які можуть стати до вподоби саме вам. Серед них є детективні твори, фентезі, пригоди. Прикладом пригодницького твору є роман “Дев’ять ключів“. Він складається з 9 томів. Роман розповідає про дітей, що подорожують  навколо світу зі своїм дядьком у пошуках 9 таємничих ключів, але їм заважають інші родичі, які знаходяться в інших кланах, також шукаючи їх. Одним із є твір талановитої польської письменниці Барбари Космовської “Буба“. У творі йде мова про ученицю середньої школи, її сім’ю , друзів, перше кохання.

Літературні твори вчать нас тих чи інших вчинків , наприклад, твір “Поліанна” Елеонори Портер вчить нас бути оптимістами , шукати позитив у будь-яких речах та не покладати рук, коли у вас щось не виходить. Казка видатного українського письменника Івана Франка  “Фарбований лис” вчить нас бути чесними з іншими, бо обман тягне за собою неприємні наслідки.

Читання занурює вас у прекрасний світ сповнений пригод і таємниць, романтичну атмосферу, фантастичні події, та переносить нас у різні епохи. Тож читання є досить важливим елементом нашого життя. Воно занурює нас в атмосферу пригод, коли ми то переживаємо за ліричного героя, то радіємо за нього . Завдяки літературі ми можемо розмовляти зі співрозмовником на будь-яку тему. Тож хоч іноді не забувайте трішки почитати, бо це дуже корисно та цікаво.

 

Євген СОТНИКОВ, випускник Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

 

переглядів: 20

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *