Лист майбутньому собі: чого я хочу досягнути

30.11.2022

Лист майбутньому собі: чого я хочу досягнути

Ну що ж привіт, майбутній я. Як на мене, ти маєш знайти та прочитати цей лист рівно через 10 років, після того, як я тобі його написав.

Чому ж я пишу листа? Мені хочеться дізнатися про своє життя у майбутньому. Чого ж я хочу досягнути? Ким хочу стати?

З самого дитинства я хочу закінчити школу з золотою медаллю. Чому ж? Я вважаю, що якщо їй отримаю, то у мене буде більше можливостей у виборі з професією та місцем навчання. Я думаю що ти, тобто я, добився всього, про що мріяв замолоду. Ти ж пішов вчитись далі після 11 класу? Надіюсь, що так. Я впевнений, що ти поступив та на ура закінчив якийсь відомий університет. А зараз працюєш на роботі, яка приносить тобі достатньо грошей, аби мати великий будинок, круту машину й подорожувати по всьому світу разом із твоєю сім’єю, як я завжди й мріяв. До речі, про сім’ю. Я думаю, що ти все ж зміг добитися якусь дуже красиву та добру дівчину, на якій одружився, та яку зараз сильно любиш, а вона любить тебе. Ще хотілося б, щоб у майбутньому в мене було двоє дітей, а яка в них стать — це вже неважливо, головне щоб вони були.

До речі, ти ж взяв себе в руки та вивчив англійську мову? Щоб поїхати жити в США, як я і хотів. І, як на мене, в майбутньому, як і зараз, ти будеш розвиватися у якомусь виді спорту. Можливо, у футболі, може, у баскетболі, не знаю — головне продовжуй розвиватися.  До речі, мені ж не тільки цікаво, як ти поживаєш  у майбутньому, мені також цікаво, яким через 10 років буде майбутнє. Люди вже придумали летючі машини? У світі ще були якісь масштабні війни? Чи ми, можливо, переїхали жити на Марс, як зараз обіцяє Ілон Маск? Ех у мене стільки запитань до себе з майбутнього, але відповіді на них я отримаю не менше ніж за 10 років.

Хм, надіюсь, у майбутньому ти з легкістю досягнеш усього, про що я мрію зараз. Я впевнений, що ти дуже щасливий та ні про що не жалієш. Ну бувай! Черков Ілля Вікторович з майбутнього.

 

Ілля ЧЕРКОВ, випускник Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

 

переглядів: 29

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *