Лист майбутньому собі: чого я хочу досягнути

05.08.2022

Лист майбутньому собі: чого я хочу досягнути

Для початку, напевне, потрібно представитися. Ну що ж, моє імя – Тіхтей Максим, учень 11 класу. На днях я задався питанням про своє майбутнє: яким воно має бути для мене та яким буде? Прочитавши в інтернеті про людей, які пишуть листи майбутнім собі, теж вирішив спробувати. Кожна людина переслідує свої цілі та робить все для їх здійснення. Я не виключення. Мені 15 років і я маю декілька цілей, яких хочу досягнути.

Насамперед закінчити університет за спеціальністю перекладача і знайти прибуткову роботу. Недурно , так? Близько 5 років тому я зрозумів: було б непогано вивчити якусь іноземну мову і розмовляти нею. Мій вибір зупинився на одній із головних та найбільш поширених мов світу – англійській. Хотів би я так сказати, але ні. В школі серед іноземних мов ми вивчаємо лише її. Тому вибір очевидний. Для величезної кількості людей вона є рідною, ще більше її вивчають. Отже, вона дає фундамент для успіху в багатьох професіях. Також потрібно пам’ятати, що вона не є надто складною і надто легкою. Досить збалансована, погодьтесь. Друга мрія – купити ігровий ноутбук, або персональний комп’ютер. Мабуть, мрія багатьох школярів. Я не став виключенням. Під словом “ігровий” я маю на увазі потужний, той який буде запускати всі ігри в максимальній графіці та видавати багато кадрів за секунду. Ця мрія з’явилась ще з ранніх років. Я багато дивився проходжень ігор, але зіграти не міг. Мій ПК цього не дозволяв. Ще одна мрія витікає з того, що раніше я полюбляв переглядати передачу “Орел і Решка”. Один із випусків відбувався в місті Нью-Йорк. З першого погляду я закохався в нього. Ці величезні хмарочоси, які складно порівняти з іншими, культові жовті таксі, які можна побачити в незліченній кількості фільмів, та їжа. Вона тут повсюди. Серйозно, для того, щоб зайти в кожен ресторанчик, потрібно декілька років.

Отже, роблячи висновок, хочу ще раз підсумувати свої цілі, мрії і щоб ти, майбутній Максиме, їх виконав. Перше- стати перекладачем, друге- купити потужний ПК, або ноутбук, третє- поїхати до Нью-Йорка, або хоча б просто в США. Сподіваюсь, ти виконаєш свої дитячі мрії. Нехай щастить!

 

Максим ТІХТЕЙ, випускник Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 13

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *