Лист майбутній собі

18.08.2022

Лист майбутній собі

Привіт, вже зовсім доросла Анастасіє. Зараз мені 14 років, тому мої мрії, побажання та висловлювання, які ти зараз читаєш, можуть здатися тобі безглуздими. Але насправді кожна така подія, кожна мрія, що потім переростає у мету, впливає на твій життєвий шлях. Можливо, щось із того, чого б я хотіла зараз, стане твоїм сенсом життя. Я не буду зупинятися на кожній своїй мрії, адже впевнена, що ти й сама про все пам’ятаєш. Але ось те, що б я хотіла тобі сказати саме зараз.

По-перше, я дуже сподіваюсь, що ти розібралася з усім, що на даний момент хвилює мене. Адже минуле повинно залишатися в минулому. Я знаю, що ти дуже сильна та все розумієш і без цього.

По-друге, мені б дуже хотілося, щоб ти знайшла те, що дійсно тобі до душі та робила все, щоб досягти успіху в цій сфері. Хобі, якого в мене на даний момент немає – насправді дуже важлива річ у нашому житті.

По-третє, якщо ти невдало склала ДПА чи ЗНО – не хвилюйся, будь ласка. Звісно, в наш час іспити дуже важливі, оскільки вони суттєво впливають на отримання подальшої освіти у ВНЗ. Але я вірю, що все буде (або вже є) добре. Ти сильна і я це знаю.

Будь ласка, вір у себе та завжди йди до своєї мети. Насправді, я не знаю, чого ти зараз хочеш та чого прагнеш, але ніколи не дозволяй собі опустити руки. Можливо, саме зараз, коли ти стомилася й так хочеш здатися, в тебе все вийде?

Також я вірю в те, що в тебе все вийшло і тепер ти живеш у Києві. Можливо, через війну тобі довелося назавжди виїхати з України або ти просто зрозуміла, що насправді Київ – це не твоє. Але в будь-якому випадку дякую тобі за те, що ти пройшла цей шлях та досягла своєї мети. Я впевнена в тому, що зараз ти живеш і насолоджуєшся кожним днем. Що в тебе гарна самооцінка, професія, яка приносить тобі задоволення, а не лише гроші, а також хобі. Сподіваюсь, ти ні в чому собі не відмовляєш та не існуєш, а живеш.

Але насправді не важливо, чи є в тебе зараз все це. Бо, можливо, все ще попереду. Найголовніше – вір, кохай та цінуй себе. Бо ти – єдина, хто буде з тобою все життя. Рано чи пізно твої стежки з тими, хто зараз є моїми найближчими людьми, розійдуться. Як би сумно не було, деякі кинуть тебе, з іншою частиною ти просто перестанеш спілкуватися. Чи залишиться решта – невідомо. Прошу тебе, не сильно тримайся за інших людей. Не важливо, хто це: друга половинка, найближча подруга чи просто якась знайома. Я думаю, ти пам’ятаєш усе, що я переживаю зараз чи вже пережила колись. Продовжуй жити за своїм девізом з відомої пісні: «Baby, I got me and that’s all I need», тому що тоді справді стає простіше.

Пам’ятай про це, будь ласка. Обіймаю тебе та бажаю всього найкращого. Ти велика молодець та я впевнена у тому, що можу пишатися тобою вже зараз.

 

Анастасія КУЦЕНКО, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 17

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *