Культура і традиції – не просто слова

14.09.2022

Культура і традиції – не просто слова

У 21 столітті ми починаємо забувати свою культуру і свої традиції. Інтернетом гуляють поодинокі відео, де розповідаються про українські звичаї і про нашу культуру. В той час, як відео про нав’язані свята набирають популярності.

Кожного року 31 грудня майже у кожному будинку України метушня:всі готуються до новорічної ночі. Загадати бажання, з’їсти салату і запустити салют вважають традицією і ледь не обов’язком. За два дні святковий кураж потихеньку зникає, а за п’ять і взагалі забувається. Але ось, 7 січня наступає Різдво, та мало хто так пишно святкує це свято.

Зараз більшість жителів нашої країни забувають різдвяні традиції, мало хто колядує чи носить вечерю хрещеним батькам. Так і з іншими святами і звичаями. Українські національні костюми знецінюють, так звана ‘шароварщина’ на щастя поступається місцем традиційній вишиванці, але і з неї хочуть зробити просто тренд. Модні магазини випускають колекції з варіаціями вишивки подібної до української вишиванки. На мою думку, це в якісь мірі знецінює ідентичність національного одягу. Забуваються народні прислів’я, мудрість, у нашій мові з’являється купа іншомовних слів. Мова втрачає своє рідне слово.

Саме зараз настав час, коли ми маємо згадати про свої традиції, про свою культуру, мову і свята. Тепер майже кожен зрозумів цінність життя, тож варто усвідомити і цінність життя нашої країни. А наша країна-це і є наша культура, наші звичаї, мова і наш дух.

 

Анна ПОКАТІЛОВА, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 36

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *