Країна починається з тебе

27.02.2021

Країна починається з тебе

Чи замислювалися ви над сенсом фрази: «країна почиинається з тебе»? Гадаю, більшість цим не надто переймається.

Багато молодих людей виїжджають із нашої країни в сусідні держави, шукаючи там кращого життя. Дивуватися нічого, зважаючи на економічну ситуацію в країні. Якщо можливості для навчання ще влада може забезпечити, то хорошу роботу не завжди. Велика кількість жителів України їдуть на заробітки, а в деяких випадках навіть назавжди. Хоча, на мою думку, саме молодь могла б змінити  країну на краще.

Не потрібно забувати і про високу забрудненість повітря. Кожен із нас може зараз сказати, що в цьому нема нашої вини. Або засуджувати інших за те, що викинули сміття не в призначеному місці чи недопалки просто на землю, але всередині ми розуміємо, що робимо так само. Не потрібно показувати пальцем на інших, із словами: «Я кинув, бо кинув інший. Чому іншим можна, а мені ні?». Тому що, якщо кожен буде так говорити, то зміни не відбудуться? Потрібно задуматися. Спробувати змінити спочатку власне життя, показувати приклад іншим. Невеликими кроками, можливо, ми зможемо змінити наше становище.

Однією з найбільших проблем нашої країни є мова. Більшість жителів нашої батьківщини не може її вивчити, що призводить до великих конфліктів. Оскільки східна частина України говорить російською і вважає рідною мовою саме її. На Закарпатті теж багато суперечок щодо мови. Проте тут люди навчились жити більш дружно, ніж на сході. Можливо, якби ми змогли поважати вибір кожного, але і не забувати про обов’язки громадян України, все б змінилось? Мова змогла б нас об’єднати. Тому вся надія на наше нове покоління!

Почни змінювати країну з себе. Тебе обов’язково підтримають близькі. Вони теж почнуть змінюватись. Не бійся озвучувати свої ідеї. Обов’язково знайдуться однодумці. Не бійся змін. Все зміниться на краще! Саме в цьому сенс фрази: «Країна починається з тебе!»

Юлія ФІЛІП, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 146

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *