Країна починається з тебе

19.09.2023

Що означає, що країна починається з мене? З цього приводу у кожного різна думка, але в чому полягає моя? Нема сенсу в тому, щоб казати усім, що треба робити. Треба починати з себе. Спочатку самостійно робити правильно, а не вчити людей. Мені здається, що в якийсь момент всі почали просто «скидати» з себе відповідальність: «Ніхто так не робить і я теж не буду!», «Від одного мене світ не зміниться»…

І на сьогоднішній час сталася така ситуація, що більшість відмахується від усього. Люди нібито перестали бути індивідуальними, окремими особистостями. Всі так роблять і я так буду. Як приклад візьмемо екологію. Чомусь у нашій країні дуже багато людей піклується лише про себе і свої потреби, зовсім забувають про те, що саме жителі землі повинні її захищати і зміцнювати.Люди використовуюсь дуже багато одноразового посуду і вважають це нормою. Купують неякісний одяг, за рахунок чого він швидко втрачає світ вигляд і його приходиться викидати. Кожен раз у магазині купують новий пакет, хоча можна взяти багаторазову сумку чи пакет і використовувати декілька разів. І ще багато чого.
Тоді ще багато поколінь усі будуть насолоджуватися життям на планеті. Я дуже рада, що ця тема з кожним днем все активніше просувається.
Збережемо країну разом!

 

Картинка: https://sts.sumy.ua/tusovka/realnist-pochinayetsya-z-tebe.html

 

Марина МАРЧЕНКО, випускниця Школи універсального журналіста

переглядів: 5

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *