Країна починається з тебе

17.03.2023

Країна починається з тебе

У нинішні буремні часи вислів ″країна починається з тебе″ як ніколи актуальний, адже він слугує своєрідним нагадуванням, що всі ми без винятку відповідальні за долю нашої Батьківщини. Особливо гостро це відчувається зараз, коли перемога України у війні залежить не лише від політичних домовленостей і процесів, а і від внеску кожного з нас.

Існує чимало способів допомогти країні пройти крізь нинішні випробування: від донатів і волонтерської діяльності до активного поширення перевіреної інформації та боротьби з російською пропагандою. Навіть залишаючись вдома, сплачуючи податки в державну казну і піклуючись про себе й своїх близьких, ви підтримуєте стійкість та незламність України і допомагаєте їй впевнено йти до перемоги.

Також відповідальність за благоустрій і розвиток всередині країни та вашого населеного пункту нікуди не зникне і в мирні часи. Наприклад, вам не подобаються засмічені парки та узбіччя у місці вашого проживання. Спробуйте організувати міське прибирання, залучити до цього інших та не лякайтеся, якщо у вас з першого разу нічого не вийде. Важливо залишатися наполегливим і своєю діяльністю подавати приклад іншим.

Або ж інший приклад : вас турбує те, що водії у вашому місті паркують автомобілі на тротуарах та в не призначених для цього місцях. Не бійтеся звернутися до органів місцевого самоврядування та поліції. Спочатку вони можуть вас проігнорувати та це не причина відступати. Повідомте про порушення у соцмережах, залучіть інших мешканців міста, зверніться повторно і з часом ваші зусилля дадуть свої плоди.

Навіть, якщо всі ці дії здаються вам дріб’язковими, накопичуючись, вони створюють ланцюжкову реакцію та приносять великі результати. Головне не здаватися на цьому шляху і робити систематичні зміни і з часом маленькі справи матимуть помітні наслідки.

Софія КОБРИНСЬКА, випускниця Школи універсального журналіста

переглядів: 9

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *