Країна починається з тебе

29.11.2022

Країна починається з тебе

Усі люди різні, але майбутнє кожної країни залежить саме від її громадян. Допомога людям похилого віку, викидання сміття в смітник та звичайна ввічливість – від усього цього залежить світ життя навколо нас.  Починається все зі звичайної думки та питання в голові. Від цього йдуть дії, а потім зміни в житті людини.

З дитинства у людей формуються принципи. Вони базуються на і на батьківському вихованні, й на власному життєвому досвіді. Потім із  цими принципами людина проходить різні етапи в своєму житті. І зазвичай від цих принципів і залежить рішення, яке прийматиме людина.

Люди з дитинства шукають друзів зі схожими життєвими ситуаціями, проблемами. Починають вони створювати своє оточення ще з дитинства і удосконалюють аж до старості. Отже, в суспільстві формуються групи людей зі схожими думками і поглядами. І потім ці групи людей починають щось змінювати в своєму житті. Ці зміни залежать від проблем, які турбують людей. Деякі люди просто жаліються на проблеми, а дехто починає щось робити. І ці дії неминуче впливають на суспільство.

Зараз багато хто об’єднався проти країни, яка створює ще більше проблем в цьому світі. Україна сміливо зупиняє агресора, повертає назад свої території, відновлює справедливість і ламає захмарні бажання країни-терориста. В цьому Україні допомагають багато інших країн. Тобто групи людей об’єднуються проти проблем і разом змінюють цей світ.

Кожна людина своїми вчинками впливає на свою країну, від викидання сміття не на тротуар, а в смітник, до підписання петицій.

Країну змінює суспільство, суспільство змінюють люди, людей змінюють їх робота над собою – саморозвиток. Якщо дуже чогось захотіти і прикладати до цього зусилля — можна зробити все що завгодно. Все починається з тебе! Особливо твоя країна.

 

Віра МАГДИЧ, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

 

 

 

переглядів: 20

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *