Комусь набагато гірше, ніж тобі?

15.09.2021

Комусь набагато гірше, ніж тобі?

Люди. 

Ми всі такі різні, в кожного своє в голові, свої почуття, думки, погляди, смаки тощо. Кожен із нас має проблеми, та в кожного вони свої. 

Одну й ту ж саму ситуацію ми можемо сприймати по-різному. Для вас проблема іншої людини може бути  лише жартом, але вона є, тільки ви сприймаєте її як щось несерйозне. Від нашого бачення життя залежить те, як нас сприймають інші. Цей образ формується за допомогою багатьох факторів, починаючи з оточення та дитинства, закінчуючи музикою в навушниках.

Мабуть, нам варто припинити знецінювати чужі переживання та проблеми, ставлячи свої вище тільки тому, що на вашу суб’єктивну думку вони більш значущі.

«Є той, кому гірше» – такі  слова вам колись доводилось чути, але ж який в них сенс? На світі більше семи мільярдів людей, звичайно ж, знайдеться той, кому гірше. Це не нормально порівнювати проблеми, знецінюючи чиїсь. Ми всі люди. Всі мають право на адекватну підтримку та бути почутим.

Так, вона не склала іспит, а він взагалі без ноги, завжди знайдуться ті, кому гірше, досить аргументовувати цим свою позицію.  Дрібниця для вас може бути великою проблемою для інших.

Можна просто вміти слухати та підтримувати один одного. всі різні, але всі потребують підтримки та людяності.

Анна-Марія СТАСИК, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 27

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *