Ким краще бути в сучасному світі: романтиком чи реалістом?

20.09.2021

Ким краще бути в сучасному світі: романтиком чи реалістом?

У житті нам доводиться спілкуватися з людьми, погляди яких можуть суттєво різнитися. Дійсно, кожен – це особистість, яка має індивідуальний характер і власну позицію. 

Багато знайомих називають мене романтичною та мрійливою дівчиною, стверджуючи, що це не зовсім добре, оскільки саме ця риса заважає мені правильно сприймати сучасний світ. Я вважаю, що вони є справжніми реалістами, які часто не помічають краси в простих речах, і саме тому не можуть цілком насолоджуватися життям. Ось і перша суперечливість, що виникає між романтиками та реалістами в ХХІ столітті.

Мені стало дуже цікаво, а ким же краще бути в сучасному світі: романтиком чи реалістом? Романтиком ми звикли називати людину, яка багато фантазує, вірить в справжнє кохання і постійно чекає, що життя зміниться і перетвориться на казку. Реаліст – це людина, яка здатна правильно оцінювати ситуацію, свої можливості та вміння.

Нещодавно я помітила, що реалістів у моєму оточенні значно більше, ніж романтиків. Ці люди мають інші погляди, вони вважають, що життя завжди буде сповнене різними проблемами, і наше завдання – вирішувати їх. На щастя, залишились романтики, які змушують інших відволіктись від щоденних справ, відправитись на омріяний відпочинок і відчути справжню красу життя.

Мені також буває складно приймати різноманітні виклики, розчаровуватися в людях та переконуватися, що в житті не завжди все складається, як у книжках. Проте, я щаслива, що всі дрібниці, яких часто не помічають інші наповнюють мій день та змушують радіти кожній хвилині. Хороша музика, нова книга, усмішка випадкового перехожого – це так важливо!

Я вважаю, що завжди варто залишатися собою. Справжнім романтиком сучасності чи реалістом із душею мрійника, який вміє правильно реагувати на життєві труднощі, але не соромитися своїх щирих почуттів.

Валерія ГУСАР, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 109

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *