Хочеш стати журналістом? Відвідай Школу універсального журналіста!

30.03.2017

Хочеш стати журналістом? Відвідай Школу універсального журналіста!

11-12 березня двері Острозької академії відчинили для сорока учнів, які виявили бажання детальніше дізнатись про журналістику та про перспективи у цій професії.

Школа універсального журналіста запрошує на навчання учнів 9-11 класів з усієї України
Школа універсального журналіста, яка нас зібрала, дає змогу кожному бажаючому, послухавши лекції, зробити висновки чи є він тією людиною, яка володіє необхідними рисами, аби працювати саме за цим напрямком.

Майбутніх абітурієнтів також зацікавлювали екскурсією будівлею Острозької Академії і розповідями про князів і княгинь, капуцинів й історіями про першокурсників у підземеллях. Те, що ми мали змогу поспілкуватись із студенткою цього факультету, Наталією Веляник, зробило багатьом велику послугу, адже живе спілкування з людиною на чиєму місці ви, можливо, колись будете, є неоціненним досвідом. Вільний час і короткі перерви давали можливість познайомитись і поспілкуватись з новими людьми. Перше практичне заняття, під час якого ми представляли свого сусіда, говорячи ім’я, місце проживання, зацікавлення і предмет гордості, насправді дає дуже багато тем для розмов і нагоду знайти людину зі спільними інтересами.

Практичні заняття продовжувались і на наступний день. Вправи, які просто допоможуть скоротати час, водночас виконуючи свою основну функцію – навчання, допоможуть усім, не лише журналістам, на шляху до професійності. Наприклад, вправи, які ми виконували, допомагали «ввімкнути» мозок і налаштувати його на плідну працю.

Усім учасникам був виданий диплом про закінчення школи, а диск «Універсальна журналістика», зроблений за книгою Віталія Голубєва, організатора цих курсів і їх викладача, а також розповідь про творчі конкурси в різних унівеситетах на факультеті журналістики, дають можливість і надалі дізнаватися щось нове й удосконалювати себе і свої знання про те, чого чекати та до чого готуватись, аби отримати роботу мрії.

Корисна інформація для всіх, кого цікавить журналістика
Юлія КНИШ, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”, м.Луцьк

переглядів: 3 947

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *