Фраза, яка змінила моє життя

14.03.2023

Фраза, яка змінила моє життя

 Життя. Важка річ. Сповнена моментами, емоціями, ситуаціями. Кожного дня з нами щось трапляється. Приємні події або ж навпаки. І з них ми робимо певні висновки. Але буває так, що ти взагалі не розумієш, що відбувається зараз і що буде далі. Тобто загнаний у глухий кут.

Такі моменти – жахливі. Як і в моральному плані, так і у фізичному. Чому ж? У цих ситуаціях відчуваєш певну напругу, втому, вагання. І виникає питання: чи все ти робиш вірно? У період тривоги людина зазвичай уникає відповідальності навіть за досить просту річ. І звідси випливає багато труднощів, які між собою тісно пов’язані. Та, щоб це якось змінити, потрібно уміти розпізнавати тривогу та контролювати себе, свої емоції. Я розумію, що це важко.  Але так потрібно. Просто довірся мені. Так дійсно буде краще для тебе.

Щодо мого життя. Хоч всі і називають мене маленькою, але ніхто не знає, що я переживаю всередині своєї душі. Насправді мій світ не такий, який здається на перший погляд. Щоб його дізнатися потрібно знайти певний ключик. Я не говорю, що у мене погане дитинство або щось подібне. Розумію, що є проблеми важливіші. Але і свої не хочу знецінювати. Я підліток, і у мене виникає багато питань. Частіше за все конкретної відповіді немає. Це трішки ображає звісно, але все таки намагаюсь її знайти. Якою б вона не була завуальованою.

Повернемось, до нашої теми. Фраза, яка змінила моє життя. Її немає. Я не звертаю на це увагу, якщо бути чесною. Мені просто подобаються деякі вирази, з яких роблю певні висновки. Вважаю, що висловів, які б могли перевернути життя з ніг на голову, не існує. Для мене це саме так. Тому що фраза лише може зачепити , але ніяк не змінити. Це може лише зробити ситуація. Можливо, у майбутньому я зміню свою думку, але не зараз. Ще у молодшій школі нам повторювали, що слово ранить людину сильніше ножа. Так, дійсно може поранити, залишити певний шрам. Але це робить тебе тільки стриманішим. Така моя думка.

Декілька днів тому я почала читати книгу «Купи собі той довбаний букет» Тари Шустер. Вона досить цікава. У ній можна розібратись із своїм внутрішнім хаосом. Можна сказати, що ця книга – інструкція. Як правильно порядкувати своїм життям, відчути зв’язок зі своїм найглибшим «я», припинити себе ображати. Для кожного звісно по різному буде звучати певна фраза та мати певне  значення. І воно може відрізнятися. Це нормально. Ми ж не живемо за певними шаблонами чи формулами. Було б типово та нудно.

Ще я хочу додати декілька слів наостанок. Не віддай своє життя комусь у чужі руки. Воно лише твоє і більш нікого. Прислухайся до оточуючих, роби певні висновки, але не залеж від чиєїсь думки. Це може обернутись злим жартом, який має погані наслідки. Життя – не вервечка криз, які треба пережити, життя – щоб ним насолоджуватись.

Богдана АНДРЕЄВА, випускниця Школи універсального журналіста

переглядів: 18

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *