Чому я раджу навчання в ШУЖ

06.06.2023

Думаю, що є багато людей, які обожнюють вивчати щось нове, та і взагалі люблять нову і корисну інформацію. Я, здається, одна з них. Просто обожнюю насичувати свій мозок усіляким таким, ніби «оживаю» щоразу. Тому, коли мені надіслали листа із запрошенням до Школи універсального журналіста , я одразу зрозуміла, що це буде неймовірний і крутий досвід. І це дійсно так.

Надіслали дуже корисний матеріал, бомбезні відеоуроки, які я продивилася і законспектувала, бо інформація була подана прекрасно і зрозуміло. Також мені надіслали посилання на телеграм канал, де я познайомилася з багатьма людьми, які теж були на курсі. Там ми обговорюємо абсолютно усе: навколишній світ, війну, школу, підтримуємо, допомагаємо одне одному. Знайшла багато друзів, з якими спілкуюся дуже добре. Чесно, мені було складно писати щось подібне, але зараз відчуваю легкість.

Курс розрахований на усіх людей, навчатися може будь-хто. ШУЖ допоможе і журналістам, і тим, хто хоче ним стати, або тим, хто просто хоче навчитися гарно і переконливо подавати будь-яку інформацію з легкістю.

Ще є крутим те, що ШУЖ не забирає багато часу. Роботи пишуться швидко і не потребують якихось великих зусиль. Є постійний контакт із засновником цього курсу, який завжди допоможе, підкаже і дасть слушну пораду. Курси проходять онлайн. Також є можливість придбати різні курси. Багато людей просто у захваті.

Я вважаю, що ШУЖ – це можливість знайти або пізнати себе. Зараз корисна і важлива інформація просто необхідна нам усім, потрібна правда. Журналіст пов’язує людину і інформацію, тому варто її якісно підносити. Важливо казати прямо, без води.

Навіть якщо вам не підійшов цей курс, я думаю, що це не проблема. Адже тепер у вас є новий досвід, і я впевнена, він вам допоможе. Вміння гарно і правильно писати завжди було потрібним. Тому, якщо є можливість навчитися чомусь новому – навчайтеся.

 

Анна ШАВЛОВСЬКА, випускниця Школи універсального журналіста

переглядів: 23

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *