Чому я хочу навчатися в Острозькій академії

19.09.2023

 На початку дев’ятого класу я почала задумуватися, до якого університету хочу вступати. З професією я визначилась ще в шостому класі – це журналістика. Але одного літнього вечора прийшов лист , який допоміг мені визначитись і з цим. Це був лист із Острозької академії, у якому пропонувалось закінчити онлайн-курси ” Школа універсального журналіста”. Емоціям не було меж. Недалеко від дому та ще й з улюбленої професії. Я зрозуміла , що це знак, щоб я продовжувала писати твори та дійшла до своєї мети – стати журналістом. Сьогодні навички журналіста стануть у пригоді тому , хто займається розумовою працею, адже вміння правильно граматично та стисло писати знадобиться кожному. 

На уроках історії я дізналася, що Острозька академія – перший вищий навчальний заклад у Східній Європі, заснована у 1576 році князем Василем – Костянтином Острозьким. До того ж разом з академією постало найпотужніше тогочасне українське видавництво – друкарня Івана Федорова . Зараз Острозька академія посідає третє місце серед класичних університетів та шосте у загальному рейтингу вишів України.

Отже , перший крок до мети стати журналістом – це вступ до Острозької академії . Тому я з упевненістю можу сказати , що після 11 класу я бачу себе абітурієнткою Національного університету “Острозька академія” . Я вірю в те, що в мене все вийде і я стану журналісткою.

 

Кіра КУПЧИШИНА, випускниця Школи універсального журналіста

переглядів: 7

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *