Чому я хочу бути ветеринаром

27.01.2023

Чому я хочу бути ветеринаром

Ти колись замислювався, ким станеш, коли виростеш? Я точно вже про це думала. Я буду ветеринаром. Допомога тваринам завжди викликала посмішку на моєму обличчі. Незважаючи на те, що це небезпечна робота, я все одно хочу зробити таку кар’єру. Однією з причин, чому робота ветеринара мене приваблює, є оплата. Хороший ветеринар добре заробляє.

Якщо я стану ветеринаром, то зможу легко утримувати себе та пару тваринок. Ще одна причина — це те, що така робота завжди була моєю найбільшою мрією. З дитинства я любила тварин і гралася з ними. Я виросла з багатьма домашніми тваринами. У мене були папуги, хом‘яки, рибки і коти. Зараз у мене є зайчик і собака, яких я дуже люблю. Допомога тваринам завжди приносила мені задоволення, тому професія ветеринара — ідеальний вибір для мене. Мене також завжди цікавила поведінка тварин і те, як вони говорять своїм тілом. Ще одна причина полягає в тому, що ви можете грати та гладити всіх маленьких тварин скільки завгодно, це як мрія для мене. Хоча робота ветеринара є моєю мрією і добре оплачується, вона також небезпечна. Працювати з наляканими тваринами дуже ризиковано, і якщо ця тварина може заподіяти вам біль, то, ймовірно, це й зробить. Небезпечна не тільки агресивна тварина, але й хвороба, яку вона переносить. Багато хвороб здатні передаватися людині і завдати великої шкоди здоров’ю. Я знаю, що робота ветеринара — важка. Але я готова зробити стільки, скільки можу, щоб здійснити свої мрії.

Одним із головних обов’язків ветеринара є охорона здоров’я та благополуччя тварин і людей. Вони навіть стежать за тим, щоб тварини отримували необхідне їм належне харчування. Ви повинні розуміти угоди не тільки з тваринами, але й з їхніми власниками. Люди люблять своїх домашніх тварин, як членів сім’ї, і я належу до таких людей. З мого досвіду я вважаю, що тварини також мають почуття, вони просто хочуть, щоб їх любили, грали з ними та піклувалися про них. Незалежно від небезпеки роботи, я все одно хочу стати ветеринаром. Я докладу всіх зусиль, щоб здійснити свою мрію.

 

Діана КУШНІРЧУК, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 28

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *