Чому бути на самоті це нормально та не нудно. Інтроверти та екстраверти

07.06.2023

На планеті проживає близько 7-8 мільярдів людей. Кожна людина має свій характер, індивідуальні вподобання, культуру спілкування, особливості тощо. У світі дуже багато різних особистостей, ти є іншим, абсолютно унікальним ніж усі.

Часто знайомі,друзі чи однолітки можуть сказати, що ти занадто тихий чи самотній або навпаки – емоційний та балакучий. Проте, це не означає, що ти є дивною чи нижчою за рівнем людиною.

У цій статті я б хотіла розповісти про інтровертів: ким вони є, які риси характеру мають та чому бути інтровертом цілком нормально.

“Якщо екстраверту для комфорту необхідна присутність інших людей, то інтроверту комфортно працювати й на самоті” – опис Вікіпедії про ці два типи особистості. Екстраверти – це люди,які люблять великі компанії, гучні вечірки і хочуть бути в центрі уваги. Це їхня зона комфорту. А інтроверти – це персони, яким комфортніше бути самим, вони також можуть ходити на вечірки, публічно виступати, але на одинці почувають себе краще.Є ще й амбіверти – це щось середнє між інтровертом й екстравертом.  І навіть, якщо ти любиш багато говорити, бачитись з різними людьми або проводити час у великих компаніях, але тобі більш цікавіше та зручніше одному – то це властиво інтровертам.

Багато людей дійсно не розуміють, що цікавого в тому, щоб побути наодинці. Насправді, є багато хобі, які навіть краще робити на самоті. Це спорт, читання, малювання, прослуховування музики та інше. Ми можемо демонструвати свої вміння комусь, але, наприклад, процес написання книги є зручнішим наодинці. Також інтроверти краще контролюють свої емоції ніж екстраверти, однак це не означає, що вони не щирі.

Найголовнішою ідеєю моєї статті є те, щоб довести людям, що бувають різні особистості. Кожен виражає себе по- іншому, тому не варто засуджувати людину за те, що вона любить проводити час з самим собою чи навпаки не може жити без балачок у величезних компаніях. Особисто я вважаю себе інтровертом, але мені подобається спілкуватись з іншими людьми, публічно висловлюватися , просто більше люблю працювати на самоті. Тому інтроверти  – це не замкнені в собі люди, як часто думає суспільство,насправді вони дуже цікаві, щирі та розумні.

Якщо вам після прочитання статті захотілося дізнатись хто ви: екстраверт, амбіверт чи інтроверт – в інтернеті є багато тестів для визначення особистостей. Тож надіюсь, вам було цікаво читати цю публікацію і кожен зрозумів, що бути собою – це нормально  та навіть класно.

 

Анастасія БОНДАР, випускниця Школи універсального журналіста

переглядів: 20

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *