Чи змогли б ви прожити без соцмереж?

29.11.2022

Чи змогли б ви прожити без соцмереж?

Як часто ви користуєтеся соціальними мережами? Чи змогли б ви відмовитись від них? Сучасне суспільство зараз більше спілкується за допомогою різних програм та систем. Саме дані мережі замінюють нам і друзів, і близьких. Проте, чи має таке спілкування такі ж результати?

Мабуть, кожна людина зареєстрована у соцмережах, адже зараз ХХІ століття і більшість людей «живуть» в інтернеті. У цьому не має нічого поганого, якщо все у межах розумного. Ми можемо ділитись своїм життям й спостерігати за життями інших. Часто у нас не має можливості зустрітись з друзями, тому інтернет-ресурси  можуть допомогти нам.  З власного досвіду можу сказати, що жити без соцмереж важко, адже здається, ніби ти не знаєш, що відбувається у житті. Ми не можемо спілкуватися з усіма одночасно і постійно, тому маємо можливість просто увімкнути інтернет і все побачити. Звісно, якщо є можливість  обрати між живим спілкуванням і онлайн, то ми повинні  обрати живе, адже це цінніше і якісніше, ніж просто бачити екран. Ми маємо відчувати емоції людини! І хто б там що не говорив, а спілкуватися на відстані – це важко.

Безмежні простори інтернету дають нам безліч можливостей, але не варто забувати про реальність. На жаль, часто люди стають залежними від соцмереж. Кожен їхній день починається з перевірки повідомлень. Деякі навіть  виставляють усі свої прожиті хвилини на показ мод, замість того, щоб просто ними насолоджуватись. Мені шкода таких людей, адже вони насправді не бачать свого щастя. Хоча  існують такі люди, як блогери. Вони розповідають і показують своє життя на широкий загал. Дехто веде цікаві і корисні блоги, заробляючи таким чином гроші. Але знову ж- усе має бути в міру. Ваш блог має бути справжнім, а не як у фільмах, за певним сценарієм.

Отже, щоб відповісти на запитання «Чи можна жити без соцмереж?», потрібно зважити  усі переваги та недоліки. Я ж скажу, що в сучасному світі жити без них можна, але складно і не цікаво.

 

Анна ГОСПОДАР, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 34

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *