Чи важливо дотримуватися правил співжиття в суспільстві?

22.01.2021

Дотримання певних правил робить наше життя впорядкованішим. Я намагаюсь, виконувати свої підліткові правила співжиття в суспільстві і це не так важко як здається. Я – учениця і повинна поважати людей, які навчають мене. Треба відповідально ставитись до навчання та своїх вчинків. Якщо зіпсую стосунки зі своїми вчителями або припиню уділяти увагу освіті, то все життя зміниться у гірший бік. 

На мою думку, багато війн розпочалося, бо люди не дотримувались правил співжиття в суспільстві. Кожен має право спілкуватися і домовлятися. А жорстокі атаки і наступи свідчать про відсутність людяності.  Якщо більшість суспільства вчинятиме так само, то планета Земля буде полем для бою і змагань.  Хіба людина може бути такою?

Гадаю, завдяки дотриманню певних правил, можемо передбачити, що може статися з нами в різних ситуаціях. Усі люди знають, який буде результат крадіжки, конфлікту, вбивства. Наприклад, твоє щастя з краденими грошима не повинне бути горем для іншого, хто витратив усі сили, щоб мати ці заощадження.  Однак, є ті, хто не гребує взяти чуже.

Бог допоміг нам та подарував десять заповідей. Усі його слова є важливими, але навіть невіруючі люди знають, що Бог прохав не вбивати і не красти.  Ми – люди, всі рівні. Ніхто не має право забирати чиєсь життя або будь-які речі, бо не він дав нам це. Тому усі країни мають покарання різної величини для порушників. Від штрафу до смертної кари.

Відсутність правил співжиття в суспільстві утворило б величезний хаос, люди не змогли б тверезо мислити і відрізняти погане від хорошого.  У світі є декілька розділів правил у суспільстві – юридичні закони країни, моральні норми, традиції, звичаї та етикет. Люди мають певні межі дозволеного і саме відрізняє нас від тварин.

Певні правила співжиття у суспільстві прописані у Конституції. Тому до цього питання варто ставитися серйозно.

Анна БІЛА, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

, , переглядів: 3 311

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *