Чи потрібно вивчати історію і як саме це можна зробити кожному

24.05.2023

Історія – слово що позначає наше минуле, дає нам досвід і дає шанс не повторювати своїх помилок. Історія кожного – це мить в історії людства , планети , Всесвіту. Якщо дивитися в таких масштабах то здається що історія кожного з нас не така важлива і не обов’язкова для вивчення. Буденність і одноманітність — це те, що оточує кожного ,але для кожного вона своя . Тому я й вважаю, що історію вивчати потрібно. Ми живемо в суспільстві і знаючи свої вчинки , можемо порівняти їх з іншими і зробити певні висновки.

Але ж наші думки й принципи формуються з допомогою найближчих, найрізноманітніших людей,рідних. Для того, щоб усвідомлювати себе і те, як змінилася поведінка поколінь, потрібно дослідити історію роду.

Існує безліч способів досліджень ,але найбільш поширеним з них є інтернет.З його допомогою можна знайти безліч інформації ,але потрібно враховувати що вона  може бути фейковою.

Можна спробувати знайти попередників за допомогою прізвища ,але ж бувають випадки, коли люди тезки . Особливо це проблематично, коли ви тезки з відомою людиною. Або якщо ваші предки змінювали прізвище таємно.Тому цей варіант дуже неточний.

Ще можна знайти інформацію у бібліотеці.В залежності від місця проживання чи регіону ,за певний період часу проводиться перепис населення.Також туди можна знайти інформацію про визначні події ,в яких міг брати участь ваш предок. За допомогою цих даних ви зможете дізнатися більше про себе.

І наостанок , найбільш простий та банальний спосіб -запитати в рідних. Можливо, вони знають якусь сімейну історію чи традицію.Можливо, у вашій родині є якась річ, що передається з покоління в покоління. Якщо живете в будинку, який раніше належав вашим родичам ,то спробуйте піти на горище .Часто там можна знайти цікаві речі ,особисті щоденники , фотографії, картини.Там ви зможете поринути у минуле.

Історія -це наш світ.Він безкінечний , нерозгаданий, таємничий та загадковий.Він притягує і відштовхує.Має певні закони,правила ,але сам їх і порушує.Історія — це наше життя ,тому потрібно її цінувати.

 

Руслана ПЕТРІЧЕНКО, випускниця Школи універсального журналіста

переглядів: 22

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *