Чи можна пробачити зраду?

13.04.2021

На мою думку, зрада є найбільшим гріхом, який можна вчинити щодо іншої людини. Зрадити – означає принизити, зневажити людину, яка вам довірилась.

По-перше, зрада – це не просто вчинок, про який можна з легкістю забути чи пробачити. Це дещо набагато більше, це відчуття яке стає на заваді всім справам та радощам життя. Переконливим прикладом щодо цього аргументу є, образ москаля з твору Тараса Шевченка “Катерина”. У творі розповідається про долю дівчини, яка всім серцем закохалась в солдата. Та не довго тривало її щастя, згодом коханий йде від дівчини, обіцяючи вернутись. Але він зрадив Катерину, залишивши її саму з дитиною на руках.

По-друге, зраду неможна пробачити. Я вважаю, що людина, яка завдала болю один раз, зробить це знову. Моя колишня найкраща подруга, з якою ми дуже добре спілкувались, згодом почала віддалятись від мене, тим самим з кожним днем дружба з нею приносила мені все менше задоволення, емоцій та радості. Через деякий час я дізналась, що вона обмовляє мене за спиною. Не дивно, що вона колишня подруга, правда?

Отже, кожному вирішувати пробачати зраду чи ні, проте я з досвіду можу точно сказати, люди не здатні мінятися або ставати кращими. Але якщо не хочеш бути зрадженим, не зраджуй сам.

Анастасія ІЖУК, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 154

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *