Блогери, за якими стежу: хто вони?

07.04.2021

Красиві, сильні, багаті та успішні – так виглядають українські блогери, які мені подобаються.

Професія блогера стає все популярнішою, і тепер стати хоч трохи схожим на свого кумира хочуть багато користувачів в інстаграмі. Їх наслідують, від них вчаться і ними захоплюються.

: Софія  Стужук – 5,6 мільйона підписників.

25-річна Софія  Стужук має найбільше підписників серед усіх блогерів України. Вона розповідає про своє життя, досвід материнства, а також ділиться beauty-секретами. Знаменита інста-мама має як своїх фанатів, так і багато хейтерів. Наприкінці 2019 року пологи відомої блогерки шокували усю мережу. Жінка народжувала 3-тю дитину вдома та показала все на відео. Такий вчинок викликав у багатьох фанатів обурення і бурхливе обговорення у мережах, адже такі пологи не сертифіковані в Україні та за словами лікарів несуть смертельні ризики як для жінки, так і для дитини. Софія  виховує трьох дітей від Дмитра Стужука, який нещодавно помер від наслідків коронавірусу. Пів року тому, після 6 років шлюбу подружжя вирішило розлучитись.

: Юлія Вербинець – 3,1 мільйона підписників.

Юлія Вербинець – одна з відомих блогерок у Івано-Франківську. У своєму юному віці вона зуміла перетворити своє хобі на заробіток. Уже у 17 років має власну квартиру і машину. Записала кілька власних кліпів. Батьки дівчини розлучені. У лютому 2021 року вона отримала відзнаку «Найбільш обговорювана блогерка», яку одразу ж викинула. Юля не звертає увагу на хейтерів і далі  робить свою роботу із задоволенням.

: Саша Пустовіт – 2 мільйони підписників.

Саша Пустовіт теж блогерка з Івано-Фрвнківська. У 2018 році дівчина здобула освіту, завершивши навчання у медичному університиті за спеціальністю стоматолога, втім обрала в житті інший шлях. У 2015 році дівчина вийшла заміж за ведучого та блогера Ігоря Пустовіта. Через рік у них народився син Данило, а ще за 2 роки у подружжя народився син Євген. 25-річна Саша здійснила свою мрію і відкрила салон краси. У блозі вона розповідає про материнство, здоров’я, красу та просто ділиться  про власне життя.

: Тетяна Самбурська – 1,5 мільйона підписників.

Тетяна Самбурська – усміхнена та щира дівчина з Івано-Франківська, яка завжди у своїх інстаграм-сторіс  випромінює радість та щастя. Дівчина часто ділиться кадрами  із життя) своєї сім’ї, тож ті, хто за нею стежать, добре знайомі з її батьками, сестрою та племінницею. Вона часто демонструє любов до найрідніших їй людей та дякує батькам за те, що   дали їй життя та постійно про неї піклувались та допомагали. У 2017 році батьки подарували Тані першу автівку, тож нещодавно шокувала батьків, подарувавши їм джип. У 18 років вона відкрила власну студію краси. І цьому посприяли саме батьки. У блозі Самбурзька ділиться життєвими моментами, а також тішить підписників численними розіграшами. У 2019 році дівчина вийшла заміж за коханого Ігоря, який не любить публічності, не веде своєї Інстаграм-сторінки, але робить блогерку дуже щасливою.

: Тетяна Пренткович – 1,2 мільйона підписників.

Тетяна Пренткович не лише успішна блогерка, але й мама сина Івана та бізнесвумен. Почала розвивати свій блог у далекому 2012 році. За її словами, профіль їй створив чоловік. Тоді рудоволоса дівчина з собакою хаскі та татуюванням на тілі почала привертати увагу прихильників. Разом із чоловіком  Орестом подружжя відкрило свій перший бізнес – заклад азійської кухні «Tiger». Згодом Тані стало тісно у Тернополі і вони переїхали у Київ, створивши там власну агенцію PRentkovych agency. Втім, через деякий час життя у Києві дало тріщину і відоме подружжя Тетяна Пренткович та Орест Мурій шокували підписників заявою про те, що вони розлучаються. Попри чисельні скандали на просторах Інстаграму та інтернету, обоє знайшли щастя та зараз знову діляться щасливими хвилинами життя зі своїми підписниками.

Кароліна КОВАЧ, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 374

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *